41-річна мешканка Звягеля, сподіваючись отримати соціальну допомогу, натрапила на шахрайську схему й позбулася більше 10 тисяч гривень.
Жінка побачила оголошення в одному з мобільних додатків. Воно обіцяло оформлення соціальних виплат. Перейшовши за посиланням, вона ввела свій номер телефону, до якого була прив’язана банківська картка. Згодом виявила, що з її рахунку зникли гроші, пише Житомир. info.
Поліція вже відкрила кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство). Правоохоронці працюють над тим, щоб знайти винних у злочині.
Як не стати жертвою шахраїв?
Поліція наголошує, що сторінки чи чати у месенджерах, які виглядають схожими на офіційні, часто є фейковими. Перехід на такі сайти чи посилання в соціальних мережах може призвести до шахрайства.
Важливо пам’ятати:
На жаль, такі випадки стають дедалі частішими, особливо під час війни. Шахраї активно користуються складними обставинами, намагаючись обдурити тих, хто найбільше потребує допомоги.
Пам’ятайте, що ваша уважність — це перший крок до безпеки. Якщо сумніваєтеся у надійності сайту чи повідомлення, краще не ризикувати.
Деякі люди, здається, просто мають кращий сон. Вони лягають у ліжко, закривають очі, а наступної…
Міністерство юстиції підготувало відповіді на низку запитань, які ставлять громадяни на тлі відсутності доступу до…
В умовах тривалих бойових дій українське суспільство демонструє ознаки втоми та зниження мобілізаційного потенціалу. Пріоритети…
Ситуація у Великій Новосілці на Донеччині вкрай складна – селище на межі оточення росіянами. Військовий…
Війна, яку Росія розпочала проти нашої держави, серйозно впливає на економічне становище українців. Експерти прогнозують,…
Нещодавно заступник голови Радбезу Росії Дмітрій Медведєв закликав спецслужби РФ ліквідувати українське політичне керівництво у відповідь на…