41-річна мешканка Звягеля, сподіваючись отримати соціальну допомогу, натрапила на шахрайську схему й позбулася більше 10 тисяч гривень.
Жінка побачила оголошення в одному з мобільних додатків. Воно обіцяло оформлення соціальних виплат. Перейшовши за посиланням, вона ввела свій номер телефону, до якого була прив’язана банківська картка. Згодом виявила, що з її рахунку зникли гроші, пише Житомир. info.
Поліція вже відкрила кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство). Правоохоронці працюють над тим, щоб знайти винних у злочині.
Як не стати жертвою шахраїв?
Поліція наголошує, що сторінки чи чати у месенджерах, які виглядають схожими на офіційні, часто є фейковими. Перехід на такі сайти чи посилання в соціальних мережах може призвести до шахрайства.
Важливо пам’ятати:
На жаль, такі випадки стають дедалі частішими, особливо під час війни. Шахраї активно користуються складними обставинами, намагаючись обдурити тих, хто найбільше потребує допомоги.
Пам’ятайте, що ваша уважність — це перший крок до безпеки. Якщо сумніваєтеся у надійності сайту чи повідомлення, краще не ризикувати.
Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки,…
Українцям, які проживають у Європі, пропонують вакансії з гідним рівнем оплати, умовами проживання та навчанням.…
З 2025 року українські біженці, які проживають у Польщі, зможуть подати заяву на отримання спеціальної…
У Німеччині курсує рекордний транспортний засіб — найдовший у світі трамвай. Його довжина складає понад 58…
Вчені знайшли абсолютно нові вірусоподібні сутності, названі "обелісками", які ховаються в людських тілах. "Божевільна" нова форма життя –…
Новорічні свята - це час, коли хочеться зануритися у казкову атмосферу затишку, тепла і радості.…