Воєнний стан в Україні продовжується і не рідко виникають ситуації, коли громадянин має змінити свій статус у військовому реєстрі. Щоб уникнути правових наслідків, важливо знати порядок дій, роз’яснення Волинського ТЦК та СП.
Якщо громадянин змінив місце проживання, навчання, роботи або змінився стан здоров’я, необхідно своєчасно оновити інформацію у військовому реєстрі. Це стосується також тих, хто виїхав за кордон.
Звернутися необхідно до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) або подати заяву через офіційні онлайн-сервіси.
До речі, днями застосунку для військовозобов’язаних під назвою “Резерв+” запустився новий сервіс – повторне уточнення даних. Завдяки чому користувачі матимуть можливість змінювати персональні дані про себе у реєстрі Оберіг. А саме: номер телефону, електронну пошту та адресу проживання.
Як зазначала заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко, повторно уточнювати дані можна буде необмежену кількість разів, але не частіше ніж раз на 7 днів.
У разі недотримання правил військового обліку, відповідно до законодавства, особа може бути оголошена в розшук. Це може спричинити додаткові проблеми, зокрема під час перетину кордону або отримання документів.
Для цього необхідно дотримуватися низки правил, а саме:
Деякі люди, здається, просто мають кращий сон. Вони лягають у ліжко, закривають очі, а наступної…
Міністерство юстиції підготувало відповіді на низку запитань, які ставлять громадяни на тлі відсутності доступу до…
В умовах тривалих бойових дій українське суспільство демонструє ознаки втоми та зниження мобілізаційного потенціалу. Пріоритети…
Ситуація у Великій Новосілці на Донеччині вкрай складна – селище на межі оточення росіянами. Військовий…
Війна, яку Росія розпочала проти нашої держави, серйозно впливає на економічне становище українців. Експерти прогнозують,…
Нещодавно заступник голови Радбезу Росії Дмітрій Медведєв закликав спецслужби РФ ліквідувати українське політичне керівництво у відповідь на…