Усі військовозобов’язані чоловіки мали оновити свої облікові дані до 16 липня. Тим, хто цього не зробив, призначатимуть штрафи. У разі несплати штрафу справу передадуть до суду, і судвиконавець заблокує банківські рахунки ухилянта. А якщо грошей на рахунках немає, то справа дійде до конфіскації майна.
Як саме відбуватиметься процедура конфіскаціъ майна, що можуть і що не можуть конфіскувати в ухилянта, детально розповів ресурс novyny.pro.
Чоловікам, які не оновили своїх даних до 16 липня, призначатимуть штрафи. Розмір штрафу становить від 17 до 25,5 тис. грн. На сплату штрафу дають 15 днів. Якщо ухилянт його не сплатить у зазначений термін, то штраф можуть подвоїти. Та якщо й у цьому випадку штраф не буде сплачено, то справу передадуть до виконавчої служби, і тоді рахунки ухилянта заблокують.
Проте бувають випадки, що й на рахунках в ухилянта порожньо (наприклад, він працює неофіційно або зовсім не працює). У такому випадку настає черга для конфіскації майна, яке належить ухилянту. У нього можуть вилучити якісь речі та продати їх на онлайн-аукціоні. Сума, виручена від продажу цих речей, іде в компенсацію несплаченого штрафу.
Відповідно до закону, не підлягають конфіскації такі речі:
Проте, якщо сума боргу перевищує 160 тисяч гривень, то можуть навіть конфіскувати житло. Щоправда, юристи кажуть, що такий сценарій малоймовірний.
Українська армія готується до серйозних змін. Генеральний штаб ЗСУ працює над реформою, яка pvsybnm традиційну…
Мирна буденність у Свалявському будівельному ліцеї на Закарпатті перетворилася на поле бою, де, схоже, хтось…
Для Володимира Путіна зараз немає особливого сенсу виходити на мирні переговори, оскільки Україна вже виснажена і…
У грудні деякі пенсіонери в Україні можуть зіткнутися із призупиненням виплат, якщо вони не виконають…
У п'ятницю, 22 листопада, у Росії різко послабився рубль, реагуючи на нові санкції Сполучених Штатів. Курс…
У 2024 році в Україні триває мобілізація, і багатьох цікавить, як хвороби серця та кровообігу…