Усі військовозобов’язані чоловіки мали оновити свої облікові дані до 16 липня. Тим, хто цього не зробив, призначатимуть штрафи. У разі несплати штрафу справу передадуть до суду, і судвиконавець заблокує банківські рахунки ухилянта. А якщо грошей на рахунках немає, то справа дійде до конфіскації майна.
Як саме відбуватиметься процедура конфіскаціъ майна, що можуть і що не можуть конфіскувати в ухилянта, детально розповів ресурс novyny.pro.
Чоловікам, які не оновили своїх даних до 16 липня, призначатимуть штрафи. Розмір штрафу становить від 17 до 25,5 тис. грн. На сплату штрафу дають 15 днів. Якщо ухилянт його не сплатить у зазначений термін, то штраф можуть подвоїти. Та якщо й у цьому випадку штраф не буде сплачено, то справу передадуть до виконавчої служби, і тоді рахунки ухилянта заблокують.
Проте бувають випадки, що й на рахунках в ухилянта порожньо (наприклад, він працює неофіційно або зовсім не працює). У такому випадку настає черга для конфіскації майна, яке належить ухилянту. У нього можуть вилучити якісь речі та продати їх на онлайн-аукціоні. Сума, виручена від продажу цих речей, іде в компенсацію несплаченого штрафу.
Відповідно до закону, не підлягають конфіскації такі речі:
Проте, якщо сума боргу перевищує 160 тисяч гривень, то можуть навіть конфіскувати житло. Щоправда, юристи кажуть, що такий сценарій малоймовірний.
Бунт у ТЦК намагався підняти в минулому засуджений громадянин — це провокація, яка матиме наслідки.…
Прикордонний пункт пропуску Медика-Шегині буде закрито для вантажівок із завтрашнього дня з 9:00, оскільки польські…
Американський мільярдер Стівен Лінч, який має бізнес у Росії, звернувся до уряду США з проханням дозволити…
Голова "Братства" Дмитро Корчинський заявив, що його хочуть вбити. Про це він сказав у відеозверненні.…
У 117 бригаді після скандалу та публічних скарг бійців зняли керівництво 155 батальйону. З квітня…
Колишній міністр економіки України, президент Київської школи економіки (КШЕ) Тимофій Милованов заявив, що журналістка Яніна Соколова нібито…