В Україні триває мобілізація та режим воєнного стану. А це означає, що українці продовжують отримувати повістки.
І на тлі масової “бусифікації” чоловіків відбулося й посилення відповідальності для ухилянтів. Порядок денний почав вручати за новим і з цією інформацією варто ознайомитися всім.
8 жовтня 2024 року Кабінет Міністрів України запровадив нові правила вручення повісток для військовозобов’язаних поштою, ухваливши Постанову №1147.
Згідно з нововведеннями, повістки, які надсилають територіальні центри комплектування, тепер прирівнюються до судових документів, що передбачає певні вимоги до їх вручення, часу отримання та подальшої відповідальності за ігнорування.
Згідно з постановою, військовозобов’язаний має три дні, щоб забрати повістку з поштового відділення. Вручення вважається здійсненим у разі, якщо лист із повісткою було отримано під підпис, якщо особа відмовилася отримувати документ або якщо пошта не змогла знайти адресата. Повістка також вважається врученою, якщо лист повернувся відправнику після закінчення терміну зберігання.
Щоб забезпечити контроль над врученням повісток, усі листи від ТЦК повинні надсилатися рекомендованим відправленням.
У разі відмови забрати або ухилення від отримання повістки встановлено адміністративну відповідальність. За статтею 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення, громадянина можуть оштрафувати на суму від 17 до 25,5 тисяч гривень.
У п'ятницю, 22 листопада, Карпати покрив рясний снігопад, на горі Піп Іван Чорногорський випав сніг…
"Ощадбанк" наживається на пенсіонерах, списуючи приховані комісії та нав'язуючи непотрібні послуги. Про це заявляє клієнтка…
Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань порушення законодавства у Міноборони та ЗСУ Ганна…
Верховна Рада України нещодавно продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію до 7 лютого 2025 року.…
Єлизавета, 21-річна позашлюбна дочка Путіна, живе в Парижі, просить називати себе Луїзою і отримала французький…
Проблема з тим, що ЗСУ втрачає багато людей на війні, криється в їхній не завжди…