В Україні продовжується загальна мобілізація, що передбачає проходження військово-лікарської комісії частиною військовозобов’язаних громадян. Ті, хто вже проходив комісію, але не був мобілізований, зобов’язані повторно пройти ВЛК через певний час. Юристи роз’яснили процедуру та важливі деталі для військовозобов’язаних у таких ситуаціях.
Юрій Айвазян, адвокат порталу “Юристи.UA”, пояснив, що повторну ВЛК можна пройти лише після отримання повістки з Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Дата, вказана у військово-обліковому документі, не звільняє від необхідності отримання офіційної повістки, без якої пройти комісію неможливо. Однак ситуація складна: з одного боку, потрібно чекати повістку, з іншого — можлива адміністративна відповідальність за неявку у вказану дату.
При проходженні повторної ВЛК необхідно мати при собі медичні довідки та виписки, що підтверджують стан здоров’я. Після огляду, у разі незгоди з результатами, можна звернутися до фахівців для отримання консультацій або оскаржити висновки ВЛК у вищих інстанціях чи суді.
Кожен кандидат має право на конфіденційність медичних даних та можливість оскарження результатів ВЛК.
Американський мільярдер Стівен Лінч, який має бізнес у Росії, звернувся до уряду США з проханням дозволити…
Голова "Братства" Дмитро Корчинський заявив, що його хочуть вбити. Про це він сказав у відеозверненні.…
У 117 бригаді після скандалу та публічних скарг бійців зняли керівництво 155 батальйону. З квітня…
Колишній міністр економіки України, президент Київської школи економіки (КШЕ) Тимофій Милованов заявив, що журналістка Яніна Соколова нібито…
Відновлення ваги після дієти або програми схуднення є дуже поширеним явищем. Згідно з новими дослідженнями, "пам’ять" жирових клітин…
Чимало українців, можливо, не знають, що спадкове майно оподатковується. Хоча спеціального збору за спадок немає,…