На тлі відключень світла в Україні користуються попитом зарядні станції відомих брендів EcoFlow і Bluetti, проте на ринку також є більш бюджетні варіанти з гарним співвідношенням ціни та якості. Портал NV склав топ 3 недорогих зарядних станцій китайського виробництва.
Модель NIUESS NE-700 потужністю 700 Вт (пікова — 1 800 Вт) може заряджати одночасно до 10 пристроїв. Станція оснащена двома DC-роз’ємами, двома USB-A з QuickCharge 3.0 для швидкого заряджання смартфонів і планшетів, двома USB-C з підтримкою Power Delivery для швидкого заряджання ноутбуків, а також двома 230-вольтними розетками і гніздом прикурювача. Ємність цієї моделі — 0.512 кВт*год.
Перевагою NIUESS NE-700 є літій-залізо-фосфатні акумулятори, які безпечніші та довговічніші, ніж літій-іонні. Заряджається станція з нуля до 100% трохи більше, ніж за півтори години. Є можливість підзарядки від сонячної панелі та автомобільного прикурювача. Також є функція наскрізної зарядки і режим ДБЖ (джерело безперебійного живлення). Час аварійного перемикання — 20 мс. Рівень зарядки і режим роботи відображається на екрані.
Станція важить лише 7,4 кг, тому її можна легко переміщати. Розробники також оснастили її ліхтариком.
Вартість цієї моделі — від 14 500 грн, що набагато нижче, ніж у моделей інших брендів з аналогічними характеристиками.
Модель RZTK Power Station Max має потужність 1 200 Вт (пікова — 2 400 Вт) і ємність 1.01 кВт*год. Набір вихідних роз’ємів охоплює дві розетки по 230 В, три DC-роз’єми, чотири роз’єми USB-A Quick Charge 3.0, два USB-C з Power Delivery і гніздо прикурювача. Від неї можна одночасно заряджати до 12 пристроїв. Потужності станції вистачить для запуску холодильника, побутового фена і навіть недорогих обігрівачів низької та середньої потужності.
Як і попередня модель, RZTK працює на літій-залізо-фосфатних батареях. Час заряджання станції — близько 7 годин. Також передбачена функція наскрізної зарядки, але тільки при відносно невеликому навантаженні — якщо пристрої, що заряджаються, споживають не більше 200-300 Вт. Станція оснащена функціональним дисплеєм і ручкою для зручного перенесення, але немає ліхтарика. Вага моделі — 12 кг.
Як зазначають у виданні, у RZTK Power Station Max привабливе співвідношення ціни та характеристик.
За досить-таки великої потужності коштує станція від 29 000 грн.
Станція Houny HY-500 має потужність 750 Вт (пікова — 1,5 кВт) і використовує літій-залізо-фосфатні акумулятори ємністю 0.512 кВт*год. Пікової потужності станції може не вистачити для електрочайника чи холодильника, проте вона потягне багато побутових приладів, зокрема обігрівачі, котли та фени. Є дві вихідні розетки по 220 В, три роз’єми USB-A, один USB-C, два DC і гніздо прикурювача.
Houny HY-500 повністю заряджається за 3,1 години. Водночас, варто враховувати, що під час заряджання зарядний пристрій досить-таки сильно нагрівається. Є можливість зарядки від автомобіля і від сонячної панелі.
Станція важить 8,2 кг, що не дуже багато для такої ємності батарей. Коштує Houny HY-500 від 20 000 грн.
Ситуація з обстрілами та пошкодженнями АЕС в Україні викликає занепокоєння. Так, під час ворожих обстрілів…
Після удару балістичною ракетою по Україні, росіяни почали поширювати карту на якій позначили європейські міста…
Серед частини британського суспільства розростається невдоволення після того, як з'ясувалося, у що обійшлася коронація короля Чарльза…
В Україні триває війна і питання посилення мобілізації виникає повсякчас. По нестачу бійців говорять військові,…
Нові автомобілі зазвичай оснащені сучасними технологіями, що забезпечують безпечне та комфортне водіння. При виборі оптимального авто для…
Президент України Володимир Зеленський розкритикував рішення не проводити пленарне засідання Верховної Ради через загрозу ворожого обстрілу. Народні…