Кожна повістка, яка буде надана військовозобов’язаному, резервісту чи призовнику, матиме QR-код, який скануватиметься в “Резерв+”, аби він зміг перевірити достовірність паперового документа. Але це не будуть електронні повістки, як розповіла заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону.
Вона зазначає, що таке нововведення допоможе зробити повістки “більш культурними” і уникнути підробок, адже “Резерві+” вже понад 3 мільйони користувачів.
“Найближчим часом ми запустимо функцію повторного оновлення даних, що дає можливість користувачам підтримувати актуальну інформацію про себе у реєстрі військовозобов’язаних, а також виправляти помилки, якщо такі були допущені під час первинного оновлення даних“, — зазначила Черногоренко.
Після цього вони планують запустити онлайн-рекрутинг, автоматичні відстрочки та постановку на облік, але для цього потрібен час, як зазначає заступниця міністра оборони.
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…
Президент Росії Володимир Путін заявив про успішне випробування ракети "Орешник" ("Кедр") - саме нею РФ вдарила…
Жінка, яка робила ремонт будинку, зробила захопливе відкриття, виявивши цілі двері, які були приховані попередніми…
Українці, які опинилися в Польщі через повномасштабну війну, зможуть отримати тимчасовий документ, т.з. "сірий паспорт". Це…
В основному, ми викликаємо поліцію у випадках, коли порушуються наші права, і ми вимагаємо захисту.…