Для того, щоб перевести школяра, який перебуває за кордоном, до українознавчого класу, батькам варто обрати заклад освіти з таким компонентом та подати заяву для переведення дитини. Зробити це можна як онлайн, так і надіслати на адресу обраної школи.
Вчитися за українознавчим компонентом можуть також і школярі з тимчасово окупованих територій, повідомляє Нова українська школа. Міністерство освіти та науки неодноразово звертало увагу на те, щоб діти не отримували подвійне навантаження та не вчилися у двох школах – українській та іноземній.
Завдяки автоматизованому інформаційному комплексу освітнього менеджменту (АІКОМ) переведення учнів між школами відбуватиметься автоматично.
Крім того, батькам не обовʼязково обирати школу, найближчу до місця проживання перед початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну, адже навчання відбуватиметься дистанційно. Проводити уроки будуть ввечері у будні або щосуботи. Розклад складатиметься самостійно адміністрацією кожного закладу освіти.
До українознавчого компоненту входять:
Крім того, школярі зможуть отримати індивідуальні консультації з предметів, яких немає в закордонних школах.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…