З червня по кінець липня 2024 року в Україні під час відпочинку на водоймах потонуло 432 людини. Основні причини того, що громадяни не дістались до берега, — алкоголь та переоцінка фізичних можливостей. Про кількість потонулих дітей та причини надзвичайних ситуацій під час відпочинку на воді представник ДСНС Максим Береговенко розповів у ефірі телемарафону.
Максим Береговенко, як фахівець відділу організації роботи інформаційно-комунікаційної системи та контролю за об’єктами підвищеної небезпеки ДСНС, повідомив про жертви купального сезону, який в Україні почався з червня. З його слів, протягом цього часу загинуло 432 громадян, з них 63 — дитини. Посадовець назвав три основні причини, через які тонуть дорослі: відпочинок у непризначених місцях, невиконання правил безпеки у воді та плавання після вживання алкоголю.
“З початку купального сезону, який розпочався у червні, на жаль, спостерігається невтішне зростання кількості загиблих на водних об’єктах”, — заявив він.
Причина загибелі дітей на водоймах — недогляд батьків, заявив Береговенко. Фахівець ДСНС закликав українців дотримуватись правил безпеки на воді, зокрема — купатись лише у призначених для цього місцях, пролунало в ефірі телемарафону.
Зазначимо, 15 липня ДСНС опублікувала статистику надзвичайних подій, які стались на водоймах з початку 2024 року. У дописі служби вказується, що з січня по липень потонуло 672 людини. Підрахунки показують, що протягом купального сезону загинула дві третини усіх жертв води. Серед потонулих — сумарно 76 дітей: отже, переважна більшість — також жертви купального сезону. У дописі рятувальників вказано, що лише протягом двох днів, 13-14 липня, не стало 66 людей, з них 10 — неповнолітні.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…