У 2024 році школярам доведеться довше чекати на літні канікули – графік змістився. Названо дати за регіонами України.
Тривалість навчального року у школах України цьогоріч буде більшою. Так, діти “гризтимуть граніт науки” до 28 червня. Отже, Кабмін продовжив навчальний рік майже на цілий місяць. Проте свято останнього дзвоника пройде у середніх освітніх закладах традиційно 31 травня.
Усунення дати завершення освітнього процесу у школах пов’язане з необхідністю компенсувати учням та педагогам освітні втрати, що виникли через повітряні тривоги та інші форс-мажорні ситуації, що порушують навчання.
Першого літнього місяця викладачі зможуть провести пропущені заняття, перенести підсумкові річні контрольні роботи та атестацію з предметів. А завершення канікул буде того ж дня, що завжди – 31 серпня.
Водночас місцевій владі та шкільним адміністраціям дали можливість самим визначати дату початку літніх канікул. Тобто в окремих школах вони можуть розпочатись і раніше. При цьому закінчаться літні вакації як завжди – 31 серпня.
З 31 травня по 7 червня у школах видаватимуть свідоцтво про здобуття початкової освіти, з 13 по 19 червня – свідоцтва про базову середню освіту, а з 20 по 26 червня – про здобуття повної середньої освіти.
Канікули з 29 червня.
Частина шкіл відпустити дітей на канікули після 31 травня, ще частина – 7 червня.
Літні канікули стартують із 1 червня.
Останній дзвінок пройде 31 травня, канікули з – початку червня, тому що освітній процес у регіоні порушено не було. На початку червня можуть продовжити навчатися лише випускники – продовжиться підготовка до НМТ.
Канікули – з 1 липня.
Літні вакації розпочнуться 29 червня.
Нагадаємо, що навчальний рік не може тривати довше, ніж до 1 липня. Додатковий період навчання передбачений у школах, що знаходяться поблизу зони активних бойових дій та найчастіше потрапляють під обстріли – Суми, Чернігів, Херсон, Миколаїв, Харків та області.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…