YouTube вже давно став частиною життя українців, пропонуючи блогерам реальну нагоду заробити. Багато хто створює контент, який приносить дохід, використовуючи різні способи монетизації. Щоправда, скільки блогери заробляють, залежить від тематики каналу та кількості переглядів.
Як з’ясувалося, українські блогери можуть отримувати гроші за рекламу, яка з’являється під час їхнього відео, за інтеграцію реклами (коли блогери самі просувають товар чи послугу) та за спонсорські підписки чи донати від глядачів.
Скільки YouTube платить блогерам, залежить від кількох факторів. Наприклад, на контент, розрахований на американську аудиторію, можна заробити більше, ніж відео для українців.
Також важливою є аудиторія – за перегляди відео дітьми платять менше. І, звичайно, тривалість відео: чим воно довше, тим більше реклами можна вставити, а отже і дохід буде вищим.
За даними дослідження, на популярні українські канали за останні три місяці припадало таке:
Новинки можуть заробляти від 50 000 доларів на місяць, а розважальні та інформаційні канали – від 1 000 до 8 000 доларів. Якщо врахувати доходи від рекламних інтеграцій, суми виходять такими:
Виявилося, що розкручені канали можуть приносити своїм власникам справді великі гроші. Проте деякі глядачі не згодні з тим, що за 1 000 переглядів платять 1-2 долари, стверджуючи, що це актуально лише для США.
Важливо пам’ятати, що із зароблених сум потрібно сплачувати податки, включаючи військовий збір. Також необхідно враховувати витрати на створення контенту, адже щоб заробити, потрібно спочатку вкласти гроші у створення відео.
Зима — це час зниження температур та чималої кількості свят, які нерідко відзначають з алкоголем.…
У 2026 році в Единбурзі офіційно запровадять туристичний податок, що стане першим таким випадком у Шотландії.…
Військовозобов'язані громадяни України, які раніше отримали статус обмежено придатних до військової служби, повинні самостійно пройти…
Шахраї часто використовують інсценування наїзду на пішохода, щоб змусити водіїв відкупитися і не ставати фігурантами…
Для багатьох українців, особливо у холодні місяці, платежі за газ та збори за доставку чинять…
З першого вересня 2025 року у вищих навчальних закладах розпочнеться базова загальновійськова підготовка. У Міноборони…