YouTube вже давно став частиною життя українців, пропонуючи блогерам реальну нагоду заробити. Багато хто створює контент, який приносить дохід, використовуючи різні способи монетизації. Щоправда, скільки блогери заробляють, залежить від тематики каналу та кількості переглядів.
Як з’ясувалося, українські блогери можуть отримувати гроші за рекламу, яка з’являється під час їхнього відео, за інтеграцію реклами (коли блогери самі просувають товар чи послугу) та за спонсорські підписки чи донати від глядачів.
Скільки YouTube платить блогерам, залежить від кількох факторів. Наприклад, на контент, розрахований на американську аудиторію, можна заробити більше, ніж відео для українців.
Також важливою є аудиторія – за перегляди відео дітьми платять менше. І, звичайно, тривалість відео: чим воно довше, тим більше реклами можна вставити, а отже і дохід буде вищим.
За даними дослідження, на популярні українські канали за останні три місяці припадало таке:
Новинки можуть заробляти від 50 000 доларів на місяць, а розважальні та інформаційні канали – від 1 000 до 8 000 доларів. Якщо врахувати доходи від рекламних інтеграцій, суми виходять такими:
Виявилося, що розкручені канали можуть приносити своїм власникам справді великі гроші. Проте деякі глядачі не згодні з тим, що за 1 000 переглядів платять 1-2 долари, стверджуючи, що це актуально лише для США.
Важливо пам’ятати, що із зароблених сум потрібно сплачувати податки, включаючи військовий збір. Також необхідно враховувати витрати на створення контенту, адже щоб заробити, потрібно спочатку вкласти гроші у створення відео.
Серед частини британського суспільства розростається невдоволення після того, як з'ясувалося, у що обійшлася коронація короля Чарльза…
В Україні триває війна і питання посилення мобілізації виникає повсякчас. По нестачу бійців говорять військові,…
Нові автомобілі зазвичай оснащені сучасними технологіями, що забезпечують безпечне та комфортне водіння. При виборі оптимального авто для…
Президент України Володимир Зеленський розкритикував рішення не проводити пленарне засідання Верховної Ради через загрозу ворожого обстрілу. Народні…
Працівники Бюро економічної безпеки України викрили та ліквідували нелегальний покер-клуб, який функціонував на території одного з київських…
Станом на кінець третього кварталу 2024 року Чехія відзначає позитивні тенденції у соціально-економічній інтеграції українських…