В Україні обговорюють можливість зміни умов отримання допомоги з безробіття після закінчення війни.
Директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк розповіла, що країна може більше не виплачувати допомогу протягом року, як це було раніше. Вона вважає, що це надто велика розкіш для країни у повоєнний час.
Зараз, під час військового стану, безробітні отримують допомогу лише три місяці, а раніше могли отримувати її до року. За словами Жовтяка, після війни це правило можуть не повернути. Натомість людей мотивуватимуть якнайшвидше шукати роботу.
Вона також зазначила, що багато людей приходять на роботу, запропоновану службою зайнятості, не зацікавленими лише для того, щоб отримати позначку, що їх не прийняли. Це дозволяє їм продовжувати отримувати допомогу від держави.
“Ми вже не будемо виплачувати допомогу протягом року. Для нас, як країни, це розкіш, щоб людина стояла на обліку в службі зайнятості рік і не шукала роботу”, – заявила Жовтяк.
Жовтяк додала, що центр зайнятості тепер уважніше підходитиме до підбору роботи, щоб кандидати на 80% відповідали вимогам роботодавця. Таким чином, вони хочуть допомогти людям швидше знаходити роботу, а не просто стояти на обліку та чекати на виплати.
На сьогоднішній день на обліку в Державному центрі зайнятості перебуває 135 тисяч осіб, і 80% з них – жінки.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…