Економіст Данило Монін висловив свою точку зору на проєкти, які пропонують депутати Верховної Ради щодо бронювання працівників. Про це він написав в своєму телеграм-каналі.
За словами Данила Моніна, текст законопроєктів, які створені нардепом Дмитром Наталухою не відповідає публічній риториці народного депутата.
«Подивився створені Наталухою законопроєкти з бронювання працівників 11331, 11331-1, 11331-2 і зрозумів, що у них проблеми з системною цілісністю і взагалі текст законопроєктів не відповідає публічній риториці Народного депутата», – написав Монін.
Він пояснив, що два законопроєкти пропонують бронювати працівників, якщо за них сплачено військовий збір, визначений в Податковому Кодексі.
«Проте Податковий Кодекс не має такого збору і норми з бронювання посилаються на неіснуючі норми в Податковому Кодексі», – зауважив Монін.
Далі він звернув увагу на те, що законопроєкт 11331-1 пропонує бронювати, якщо середня зарплата на підприємстві не менше 12 прожиткових мінімумів.
«Так що законопроєкти з бронювання не можуть бути прийнятими ВР, або ж будуть прийняті з якимось іншим законопроєктом, яким буде внесено зміни в Податковий Кодекс. Тому що поточні законопроєкти нічого не вносять в ПК і навряд чи можуть бути в принципі прийнятими», – робить висновок Монін.
Він додав, що в законопроєктах йдеться про те, що державі треба віддати 20400 грвень додаткового податку за кожного заброньованого.
«Тобто фактично податкове навантаження за броньованого працівника складає 100% від середньої зарплати», – уточнив економіст.
ЗМІ повідомляють, що кілька російських нафтопереробних заводів перебувають на межі закриття. Якщо це станеться, то…
В Україні для громадян, які змушені були покинути свої домівки через війну та отримали статус…
Цивілізований світ має зрозуміти одну річ: якщо зараз не повернути силу міжнародного права, то весь…
У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…
Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…