Міністерство освіти і науки планує змінити Державний стандарт початкової освіти, щоб врахувати нові освітні виклики, з якими стикнулася українська система під час війни.
Це оновлення передбачає адаптацію структури стандарту до нових вимог, що були встановлені для базової та профільної середньої освіти у 2020 та 2024 роках. Про це в коментарі для Освіта.ua повідомила координаторка напряму “Зміст освіти” Офісу впровадження НУШ Міністерства освіти і науки Катерина Молодик.
Зміни допоможуть створити нові навчальні програми, підручники та інтегровані курси для учнів 1-4 класів, які будуть використовуватись після оновлення стандарту.
Робоча група, до складу якої входять представники МОН, науковці та педагоги, працюватиме над переглядом мети початкової освіти, ціннісних орієнтирів, а також вимог до результатів навчання.
Також планується оновити базовий навчальний план і визначити перелік ключових знань та компетенцій для кожної освітньої галузі. Результати цієї роботи мають бути представлені до кінця березня.
Які українці зобов'язані оновити свої дані до ТЦК, щоб не було проблем. Вимога стати на…
Може здатися дивним регулярно чистити прилад, який використовують для очищення одягу. Але чищення пральної машини…
Міжнародна логістична компанія з власним автопарком розшукує кандидатів на вакансію водія-міжнародника категорії СЕ. Готові узяти пенсіонера,…
Олексій Гончаренко, депутат Верховної Ради, повідомив у своєму Telegram каналі про можливу мобілізацію 50% працівників Державної служби…
Військово-морський флот Росії стикається з усе більшими викликами в Балтійському морі через зусилля НАТО та…
Десять найкращих міст-напрямків у світі для подорожей на 2025 рік назвав сервіс Tripadvisor, який склав відповідний рейтинг. Отже,…