Пасажирів вже попередили: з вересня купити квитки на потяг через старий сайт не вийде

Кожен українець давно звик, що замовлення залізничних квитків онлайн – це дуже просто. Ще б пак, не потрібно витрачати свій дорогоцінний час, щоб приїхати до вокзалу, знайти касу і чекати в черзі. А ще пошук залізничних маршрутів та покупка квитків онлайн – це запорука впевненості, що можна підібрати найоптимальніший варіант для подорожі.

І справді, на сьогодні “Укрзалізниця” продає онлайн 85% квитків і це “один із найвищих показників у Європі”.

Ось тільки з 1 вересня 2024 року українцям потрібно буде звикнути до нового ресурсу для покупки.

Так стало відомо про закриття продажів квитків за адресою booking.uz.gov.ua .

Про це повідомив керівник пасажирського спрямування АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський в інтерв’ю Forbes. За його словами, сайт, розроблений у 2017 році, не відповідає сучасним вимогам, тому компанія вирішила припинити його роботу.

“Розроблений у 2017 році на замовлення УЗ сервіс для купівлі та резервування онлайн залізничних квитків за адресою booking.uz.gov.ua з 1 вересня припинить продаж квитків”, – заявив Перцовський.

Але ж українцям пропонують рівноцінну заміну. Перцовський повідомив, що запущено новий сайт, на якому можна купити квитки. Він знаходиться за адресою https://booking-new.uz.gov.ua (автоматично відкривається на місці старого домену).

Додається, що за старим доменом відкриватиметься вже нова версія сайту.

Новий інтерфейс та функціональні можливості сайту спрямовані на спрощення процесу купівлі та бронювання квитків, що робить його більш зручним та інтуїтивно зрозумілим для користувачів.

Крім того, за словами Перцовського, клієнти зможуть і надалі купувати квитки онлайн через мобільний додаток Укрзалізниці, а також у сторонніх сервісах із продажу залізничних квитків.

Нагадаємо, Укрзалізниця розробляє нову модель тарифів на пасажирські перевезення. Попередньо, планується низка цінових змін. Перше із нововведень передбачає помірне підвищення базових тарифів щорічно з урахуванням інфляції.

Ще одна пропозиція містить введення більш гнучкої та динамічної тарифної моделі. Це дозволить варіювати ціни на квитки в залежності від годин, днів та інших параметрів. При цьому збережуть і доступніші тарифи для тих, для кого критична саме вартість.

Ольга Степанова

Recent Posts

Сповідь без священника. У Швейцарії церква встановила цифровий аватар Ісуса

У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…

2 години ago

Забудьте про пільги: пенсіонерів зроблять ще біднішим – за що тепер змусять заплатити

Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…

2 години ago

Грабіжницькі націнки: магазини штучно завищують ціни на основні продукти

Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…

3 години ago

Від мобілізації не втекти: дані, які важко заперечити – скільки українців ще призвуть

Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн ​​чоловіків віком від 25…

3 години ago

За американське авто можуть відібрати права: на що звернути увагу

В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…

3 години ago

Відповідь обов’язково буде: у Москві брязкають зброєю, сиплють погрозами та лякають світ Путіним

Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…

3 години ago