У зв’язку з новим законом про мобілізацію запроваджено нові правила військового обліку та проходження військово-лікарської комісії. У разі незгоди із її рішенням людина має право на оскарження.
Про це розповів юрист Роман Бондаренко у коментарі NV. Він додав, що є два варіанти оскарження рішення.
За словами Романа Бондаренка, рішення районної міської військово-лікарської комісії можна оскаржити до обласної або навіть до центральної військово-лікарської комісії. Це — досудове оскарження.
Також оскаржити рішення до суду — там можна наводити свої аргументи, подавати додаткові висновки, висновки лікарів, які не були враховані. Суд може скасувати рішення первинного ВЛК.
Також юрист додав, що пройти ВЛК за 15 хвилин неможливо і теоретично, і практично.
“Щоб особа пройшла ВЛК, вона має здати аналіз крові на гепатит, ВІЛ та сифіліс. Вона має зробити кардіограму, має зробити флюорографію. І потім уже ці документи передаються військово-лікарській комісії. Там є склад із шести лікарів, які оглядають особу та виносять висновок”, — розповів Роман Бондаренко.
Він також зазначив, що кожна особа зобов’язана надавати лікарям інформацію про свої захворювання. Бажано, щоб цю інформацію було підтверджено або висновком фахівця, або витримкою з хвороби.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…