У зв’язку з новим законом про мобілізацію запроваджено нові правила військового обліку та проходження військово-лікарської комісії. У разі незгоди із її рішенням людина має право на оскарження.
Про це розповів юрист Роман Бондаренко у коментарі NV. Він додав, що є два варіанти оскарження рішення.
За словами Романа Бондаренка, рішення районної міської військово-лікарської комісії можна оскаржити до обласної або навіть до центральної військово-лікарської комісії. Це — досудове оскарження.
Також оскаржити рішення до суду — там можна наводити свої аргументи, подавати додаткові висновки, висновки лікарів, які не були враховані. Суд може скасувати рішення первинного ВЛК.
Також юрист додав, що пройти ВЛК за 15 хвилин неможливо і теоретично, і практично.
“Щоб особа пройшла ВЛК, вона має здати аналіз крові на гепатит, ВІЛ та сифіліс. Вона має зробити кардіограму, має зробити флюорографію. І потім уже ці документи передаються військово-лікарській комісії. Там є склад із шести лікарів, які оглядають особу та виносять висновок”, — розповів Роман Бондаренко.
Він також зазначив, що кожна особа зобов’язана надавати лікарям інформацію про свої захворювання. Бажано, щоб цю інформацію було підтверджено або висновком фахівця, або витримкою з хвороби.
збільшується кількість поїздів до Варшави. Як передає "Хвиля", про це повідомив віце-прем'єр-міністр з відновлення - міністр розвитку громад…
Католицька церква незабаром здобуде свого першого святого міленіалу. Ним стане 15-річний італійський підліток, який помер…
Дослідження британських науковців виявило, що форма серця безпосередньо пов’язана з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань, розширюючи межі…
Народні депутати ухвалили у першому читанні законопроект №9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації…
Удар по Дніпру балістичною ракетою "Орешнік" та заяви правителя РФ Володимира Путіна, на думку аналітиків, не…
Омбудсман України Дмитро Лубінець запропонував надати відстрочку від мобілізації для чоловіків, які раніше були незаконно…