Триває мобілізація в Україні, і якщо вчасно не заплатити штрафи за неоновлення даних, то сума може зрости вдвічі.
Про таку загрозу для військовозобов’язаних (чоловіки від 18 до 60 років та жінки-медики) розповіла юристка Євгенія Захарченко “Суспільному”. Експерт зазначила, що такі громадяни мають добровільно сплатити штраф протягом 15 днів. Юриста додала, що у разі несплати упродовж цього терміну, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки передають постанови про накладення штрафів виконавчій службі, і вона починає займатися примусовим стягненням грошей.
“У такому разі сума зростає вдвічі, і йдеться не про 17 тисяч гривень, а про 34 тисячі. І відповідно не про 25 з половиною, а про 51”, – дізналися журналісти в експертки. Захарченко додала, що спочатку виконавці підуть у банки, і фінустанови мають заблокувати всі картки боржника.
“За правилами, можна не більше 20% стягувати із заробітної плати або пенсії, або соціальної допомоги. Якщо немає у людини таких карток, тоді буде описуватися майно. Також ТЦК має право звернутися з тим, щоб обмежити вас у керуванні автотранспортним засобом”, – сказала юристка.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…