Україна має намір перейти на літній час. Ця зміна відповідає давній практиці країни з переведення годинника двічі на рік.
Тривають дебати про те, чи варто Україні взагалі скасувати сезонне переведення годинника. Торік Верховна Рада ухвалила законопроект, спрямований на відміну дворічного переказу часу, пропонуючи Україні залишатися на єдиному часовому поясі цілий рік. Однак президент Володимир Зеленський ще не підписав законопроект, а це означає, що поки що традиція переведення годинника триває.
Якщо цей законопроект не буде підписаний президентом, то вночі 30 березня 2025 року о 3:00 ранку годинник буде переведено на одну годину вперед, що означає, що українці втратить годину сну.
Перехід на літній час означає, що схід та захід сонця відбуватимуться пізніше протягом дня. У той час як багато електронних пристроїв, таких як смартфони та комп’ютери, будуть автоматично налаштовуватися, тим, хто використовує механічний годинник або годинник, доведеться вручну переводити їх вперед перед сном 29 березня.
Експерти рекомендують поступово коригувати графік сну, щоб уникнути втоми та зниження продуктивності у дні після переведення часу. Уряд ще не ухвалив остаточного рішення про те, чи це буде одним з останніх сезонних переходів, чи нинішня система збережеться найближчими роками.
Цими вихідними Україна опиниться під впливом весняного тепла, однак у деяких регіонах настрій може зіпсувати…
В очікуванні топсезону Венеція знову почала брати плату за вхід до міста з одноденних туристів,…
З 1 січня 2025 року в Україні почала діяти нова система оцінювання повсякденного функціонування особи.…
Деякі українські пенсіонери мають право на щомісячну додаткову пенсійну виплату у розмірі близько 300 гривень.…
Суглоби – це складні структури, які дозволяють нам рухатися. З віком вони зношуються, що може…
В Україні напередодні Великодня з’явився неоднозначний кулінарний експеримент — паски з додаванням канабісу. Однак така інновація викликала різку критику з боку…