Дуже часто військовозобов’язані громадяни мають високий шанс оскаржити штраф від ТЦК у суді та домогтися його скасування. У яких випадках це можливо, розповів юрист Тарас Боровський в ефірі “Новини. Live”.
Фахівець зазначив, що винесення постанови ТЦК не може зводитися лише до технічного роздрукування її тексту та заповнення там порожніх місць для кожного окремого військовозобов’язаного.
Кожна постанова має бути винесена лише після розгляду справи про адміністративне правопорушення. При цьому порушник може запросити на розгляд адвоката, починати дебати, а також надавати свої пояснення.
За словами юриста, відсоток тих, кому вдавалося скасовувати штрафи від ТЦК у судовому порядку, досить високий.
“Якщо ми говоримо про саме оскарження цих накладених постанов, поза сумнівом у 90% випадків військовозобов’язані ці постанови через суд можуть скасувати“, – заявив Тарас Боровський.
Проте слід врахувати, що діяти необхідно негайно, адже у разі несплати штрафу ухвала через 10 днів передається до виконавчої служби. Якщо відкривається виконавче провадження, то сума штрафу може подвоїтися.
Стрес — невидимий супутник сучасного життя, який дедалі більше вплітається у наше повсякденне життя. Він…
Прийняття та швидке введення в дію нового Закону України "Про дошкільну освіту" спровокувало масове невдоволення…
Україна розглядає нові правила для літніх водіїв, як зазначено в законопроєкті № 8082, який було…
Взимку витрати на оплату житлово-комунальних послуг значно зростають, адже вагома частина припадає на опалення. Однак…
ВРУ внесла законопроект № 12377, пропоноване оновлення житлової політики, спрямоване на покращення чинного законодавства, яке…
Збільшення чисельності Збройних сил України саме по собі не гарантує перемогу у війні з Росією.…