В Україні суди стали дедалі частіше скасовувати штрафи, накладені на громадян ТЦК та СП. У яких випадках закон стає на бік військовозобов’язаного, йдеться у звіті “Опендатабот“.
За даними, військовозобов’язані, які подають позов до суду у зв’язку з накладенням штрафу ТЦК, часто домагаються скасування адміністративної відповідальності.
“Опендатабот вибірково проаналізував справи щодо скасування штрафів і у більшості випадків суди залишаються на боці позивачів та скасовують штрафи“, – йдеться у повідомленні.
Серед основних причин скасування штрафів:
Варто нагадати, що за порушення правил військового обліку або ухилення від мобілізації для військовозобов’язаних громадян передбачено адмінвідповідальність у вигляді штрафу від 17 до 25,5 тисяч гривень.
На сплату дається 15 днів, а далі інформація передається до виконавчої служби, яка має право блокувати банківські рахунки порушників та примусово стягувати заборгованість. Водночас ТЦК можуть через суд обмежити військовозобов’язаного у праві керувати транспортним засобом.
Жителі США фіксують невідомі літальні об’єкти (НЛО) у повітряному просторі країни, що викликає паніку серед…
Економічні показники Німеччини за кілька років впали, країна рухається до точки неповернення. Про це пише Bloomberg з…
У військовий час процес вручення повісток у ТЦК стає важливою юридичною темою, адже від коректності…
Сирійська влада відправляла до Росії літаки з мільйонами доларів і євро готівкою, коли повалений президент Башар Асад ще перебував при…
Клієнти "Ощадбанку" часто скаржаться на те, що їхні картки нібито блокуються, і виникають непорозуміння щодо…
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виконує роль агента Росії, тому його необхідно вигнати є ЄС та…