Зима на носі, і якщо ви — щасливий власник газового котла, настав час зробити все можливе, щоб уникнути холодного “сюрпризу” в самий розпал морозів. Харківська філія “Газмережі” підготувала рекомендації, як подбати про обладнання, щоб воно не підвело в найгірший момент.
Що робити, якщо котел “підвів”
Насамперед, не кидайтесь виправляти поломку самотужки. Це шлях до можливих аварій, або гірше — солідних штрафів від “Газмереж”. У цьому випадку самодіяльність точно зайва, адже з газом жарти погані.
Замість цього, зверніться до організації, з якою у вас підписаний договір на техобслуговування котла. Зазвичай це сервісний центр, що має всі необхідні дозволи та обладнання для роботи з газовими приладами. Якщо ваш котел ще на гарантії, відправляйтеся безпосередньо в сервісний центр виробника.
В разі ж, коли гарантія вже закінчилася і ваш котел відслужив кілька сезонів, “Газмережі” радять заздалегідь підготувати контакти перевірених фахівців з необхідними ліцензіями. Це невелика запобіжна міра, але може заощадити чимало нервів (і, можливо, пальців на руках).
Тож якщо котел не працює, візьміть телефон, знайдіть потрібний контакт і дзвоніть тим, хто знає свою справу. Власники газових котлів, майте це на увазі – ризик однаково стосується і вашого гаманця, і безпеки.
Якщо вам здалося, що українські зими і так досить суворі, то тримайтеся: ситуація може стати…
З надією на мир, обіцяний новообраним президентом США Дональдом Трампом, з’явилася і тінь тривоги —…
У передмісті Парижа, в містечку Іссі-ле-Муліно, суботній день обернувся на справжню драму. Син власника місцевої…
Якщо вам здається, що система ЖКГ в Україні і так тримається на чесному слові, приготуйтесь…
Українська депутатка Ганна Скороход пролила світло на реальний стан справ у Територіальних центрах комплектування (ТЦК),…
Кабінет міністрів на засіданні 15 листопада схвалив порядок реалізації проєкту про виплату 1000 грн усім…