Кожна річ, набута за час шлюбу, крім того, що за законом не підлягає поділу, є спільною сумісною власностю подружжя.
До того ж не важливо, на ім’я кого з подружжя вони були придбані чи внесені грошовими коштами, якщо інше не встановлено шлюбним договором чи законом, – нагадує ЮрШтаб.
У випадку розлучення майно може бути поділеним за домовленістю сторін або у судовому порядку.
Поділу підлягає загальне майно, яке було нажито спільно в період шлюбу. Це може бути рухоме і нерухоме майно, грошові заощадження, цінне обладнання тощо. Воно ділиться між подружжям у рівних частках, але в окремих випадках частка може бути зменшена або збільшена в судовому порядку.
Яке майно не підлягає поділу:
Суд може визнати за другим з подружжя право на частку премії, нагороди, якщо буде встановлено, що він своїми діями (виховання дітей тощо) сприяв її одержанню.
Якщо шлюб не розірвано, але подружжя фактично припинило відносини та живе окремо, то майно, набуте сторонами за цей період може бути за рішенням суду визнане роздільним (таким, що не підлягає поділу).
Росію ніщо не стримує від ядерного удару по Україні, заявив військовий експерт, головний редактор Defense…
Франція надала Україні дозвіл на застосування крилатих ракет SCALP для ударів по об'єктах на території…
Коли йдеться про боротьбу з високим рівнем холестерину, невеликі зміни в раціоні можуть допомогти. Вживання в…
Сполучені Штати Америки наближаються до ухвалення рішення про надання Україні крилатих ракет великої дальності типу…
Володимир Путін підписав указ, який забороняє пропаганду відмови від дітонародження. За таке правопорушення громадянам загрожує штраф у…
Росія продовжує активно фінансувати терористичні угруповання, що становить серйозну загрозу для глобальної безпеки. З таким…