Військовозобов’язані, що не з’являються у ТЦК після повістки, отримають штраф. Якщо його не сплатити, то на майно чоловіка може бути накладений арешт. Як діяти в такому випадку?
Згідно зі законом “Про виконавче провадження”, передає “НОВИНИ PRO” звернутись до судового органу зі зняттям арешту на майно може власник та особа, що володіє їм згідно зі законодавством чи договором. Однак тут ще варто звернути увагу на те, хто наклав арешт, адже від цього залежить і порядок його зняття.
Почати процедуру зняття потрібно зі з’ясування, який орган або посадова особа наклали арешт, а потім з якої причини: виконавче провадження, забезпечення позову, цивільна справа, невиконання рішення судової інстанції. Після цього звернутись до суду з позовом.
Відповідно до законопроєкту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку”, не мають право забрати майно у чоловіка, який ухилився від мобілізації, якщо його будинок чи квартира — єдине місце проживання.
Однак їх можуть арештувати, якщо штраф ухилянта складає 200 тисяч гривень. Це правило також стосується транспортного засобу. Тобто якщо чоловік володіє декількома машинами, то одна буде конфіскована.
У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…
Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…
Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…
Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…