Військовозобов’язані, що не з’являються у ТЦК після повістки, отримають штраф. Якщо його не сплатити, то на майно чоловіка може бути накладений арешт. Як діяти в такому випадку?
Згідно зі законом “Про виконавче провадження”, передає “НОВИНИ PRO” звернутись до судового органу зі зняттям арешту на майно може власник та особа, що володіє їм згідно зі законодавством чи договором. Однак тут ще варто звернути увагу на те, хто наклав арешт, адже від цього залежить і порядок його зняття.
Почати процедуру зняття потрібно зі з’ясування, який орган або посадова особа наклали арешт, а потім з якої причини: виконавче провадження, забезпечення позову, цивільна справа, невиконання рішення судової інстанції. Після цього звернутись до суду з позовом.
Відповідно до законопроєкту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку”, не мають право забрати майно у чоловіка, який ухилився від мобілізації, якщо його будинок чи квартира — єдине місце проживання.
Однак їх можуть арештувати, якщо штраф ухилянта складає 200 тисяч гривень. Це правило також стосується транспортного засобу. Тобто якщо чоловік володіє декількома машинами, то одна буде конфіскована.
Піджак - це не просто класика, а один з головних трендів 2025 року. У новому…
Військовозобов'язані громадяни України, які мають статус "обмежено придатних до військової служби", зобов'язані до 5 лютого…
Зарплата президента США вважається найвищою, хоча її сума не переглядалась вже понад декілька років. Президент…
У столичному хостелі Hostel Vshokoladi відмовилися обслуговувати групу, у складі якої був речник Військово-морських сил…
У суботу, 18 січня, правоохоронці повідомили чинному народному депутату України про підозру в організації незаконного…
Громадяни України можуть бути затримані терміном від трьох годин, якщо буде встановлено, що вони порушили…