Кожен сьомий українець похилого віку залишився без пенсійних виплат — близько 14%. Зокрема, це відбувається через нестачу страхового стажу, в результаті громадянам доводиться працювати до 63 та 65 років. Про це повідомляє “Обозреватель”.
Журналісти з посиланням на звіт OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку) про ситуацію в українській пенсійній системі розповіли, що протягом 2019-2023 року частка тих громадян, які вийшли на заслужений відпочинок до 60 років, впала з 25 до 11%, а тих, хто отримує пенсійні виплати після 60 років, зросла від 0,5% до 14%. Зокрема, це стало можливим через зростання вимог до стажу.
За інформацією аналітиків OECD від 2021 року, жінки в середньому живуть до 74,4 років, що майже на 10 років більше, ніж чоловіки.
Для того, аби вийти на пенсію в 60 років, потрібно мати:
Тоді як для виходу на заслужений відпочинок у 63 роки потрібно мати:
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…