Українські чоловіки, які мають відстрочку від мобілізації, можуть уникнути призову до армії. Проте є випадки, коли особа може позбутися права на неї. Детальніше про це розповів адвокат Дмитро Франчук у коментарі “РБК-Україна”.
Під час мобілізації особа може втратити відстрочку через:
“Відстрочку також можуть скасувати через зміну законодавства або помилки, допущені під час оформлення документів”, — сказав Дмитро Франчук.
За словами адвоката, людина, яка не згодна з рішенням щодо анулювання відстрочки, може оскаржити це в суді. Для цього потрібно подати адміністративний позов, де описати рішення, що оскаржується, та аргументи, які свідчать про незаконність, на думку позивача. Крім цього, потрібно надати докази, що підтверджують правомірність надання відстрочки чи незаконність її анулювання.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…