У Міністерстві оборони України пояснили, хто і як може оскаржити штрафи за несвоєчасне оновлення військово-облікових даних.
Директор Департаменту кадрової політики Міноборони Марк Андрусяк повідомив, що оскаржити штрафи зможуть ті, хто доведе, що в зазначений період був хворий або мав інші поважні причини. Для цього потрібно надати відповідні підтверджуючі документи до суду.
Усі чоловіки від 18 до 60 років, які є військовозобов’язаними, призовники, резервісти, а також жінки-військовозобов’язані повинні оновити свої дані. Це можна зробити через ЦНАП або за допомогою додатка “Резерв+”.
Якщо ви не встигли до 16 липня, на вас можуть відкрити справу про адміністративне порушення.
“У будь-якому випадку після 17 липня стосовно тих громадян, які несвоєчасно оновили облікові дані, будуть відкриті справи щодо вчинення адмінправопорушень. Водночас громадяни зможуть оскаржити такі рішення у суді, надаючи підтверджуючі документи, що дійсно вони не могли це зробити своєчасно”, – заявив Андрусяк.
Автоматично штрафи накладати не будуть. За словами Марка Андрусяка, штрафи будуть виписуватися тільки через три місяці після виявлення порушення і до одного року з моменту його вчинення. Це робитимуть територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.
Факт виявлення правопорушення може зафіксувати техпрацівник ТЦК, після чого документально оформлена інформація передається керівнику ТЦК для складання протоколу.
Україна готується до суворої зими, але, за словами експерта з питань ЖКГ Олега Попенка, готовність…
Кажуть, що вічна молодість — це міф. Але хто сказав, що її не можна продовжити?…
Європа приваблює мільйони туристів щороку, але за мальовничими краєвидами та величними пам’ятками часто ховаються кишенькові…
Голлівудські зірки розлучилися у 2016 році після 12 років сімейного життя. У Анджеліни та Бреда шестеро…
Російський рубль знову пішов у круте піке. 23 листопада офіційний курс валюти впав до 102,5…
Україна готується до істотних змін у системі підтримки сімей з дітьми. Верховна Рада розглядає два…