Мобілізація в Україні може зазнати революційних змін. У листопаді командувач Сухопутних військ Олександр Сирський розпорядився створити штатні рекрутингові підрозділи в кожній бойовій частині. Ця ініціатива має на меті зменшити залежність від територіальних центрів комплектування і перейти до сучаснішого формату вербування добровольців.
Кожна бойова бригада матиме команду з 3–7 рекрутерів, які зосереджуватимуться на пошуку та залученні нових бійців. Ця практика вже успішно працює в деяких підрозділах, наприклад, у Третій штурмовій бригаді, де до 80% особового складу було залучено через рекрутерів.
Нові підрозділи отримають більше автономії та можливість самостійно організовувати рекламні кампанії для залучення добровольців. Це може включати створення відеороликів, інформаційних заходів і навіть цільових акцій для конкретних аудиторій.
З одного боку, ефективний рекрутинг може значно зменшити залежність від ТЦК, зробивши процес прозорішим і конкурентнішим. Успішні бригади, які пропонуватимуть кращі умови служби, зможуть залучати більше охочих.
З іншого боку, повністю відмовитися від примусової мобілізації поки що нереально. Адже навіть за умов якісного рекрутингу далеко не всі готові йти на службу добровільно.
Тривалий час в Україні точаться дискусії, чи побачимо ми партію військових на виборах у Верховну Раду.…
Новорічний період часто стає моментом для початку змін, і багато людей вирішують покращити своє здоров’я…
Проблема паркування — одна з найгостріших у великих містах, і Київ тут не є винятком.…
Українці зобов'язані регулярно оновлювати показання лічильників у квартирах, щоб уникнути додаткових витрат на комунальні послуги.…
Риторика обраного президента США Дональда Трампа щодо Канади викликає занепокоєння у канадських політиків. Його заяви про те,…
Після початку повномасштабного вторгнення над територією України заборонені польоти пасажирських літаків. Однак ресурс Flightradar24 зафіксував…