В Україні близько 10-15% військовозобов’язаних не оновили свої військово-облікові дані, що порушує закон. Це стосується людей, які зараз перебувають за кордоном, а також тих, хто має обмежену придатність до служби або не може бути мобілізований через інші причини. Більшість з цих осіб — безробітні. Деякі з них вже перебувають у розшуку.
Згідно з українським законодавством, якщо людина не виконує свої обов’язки щодо військового обліку, її можуть затримати правоохоронці. Вони мають право затримати таку особу, навіть застосовуючи адміністративне затримання (наприклад, одягаючи на неї кайданки).
Після цього складається протокол за порушення правил обліку чи мобілізації. Порушники можуть бути оштрафовані на суму від 17 000 до 25 500 грн. Якщо вони не сплатять штраф у встановлений термін, до них може бути застосовано примусове виконання рішення через Виконавчу службу.
Це може призвести до блокування банківських рахунків, накладення арешту на майно або навіть заборони на керування автомобілем — все це може статися за рішенням суду. На цей момент справи ще перебувають у процесі розгляду, і суди ще не винесли остаточні рішення по багатьох з них.
Доки Захід оцінював кожну автократію у вакуумі, автократії сформували дієвий альянс, який працює більш злагоджено,…
Представники ТЦК мають право перевіряти документи громадян. За відмову їх надати особу можуть затримати та…
У небі над штатом Нью-Джерсі (США) місцеві жителі вже цілий місяць помічають невстановлені літаючі об'єкти,…
В Україні значно здорожчали комунальні послуги. За рік – з листопада 2023-го до жовтня 2024-го…
Прикраси є ідеальним доповненням до будь-яких образів. Вони задають аутфіту тон й довершують вигляд. Без…
У Німеччині будь-яка образа може обійтися в значну суму, а в окремих випадках навіть призвести…