Озброєні сокирами брати напали на воєнкомів Буковини, щоб помститися за зниклого на війні сина

Путильський районний суд Чернівецької області ухвалив вироки двом братам із Буковини, один із яких навесні наїхав на працівників ТЦК машиною, після чого напав на них із сокирою. Підсудні отримали понад три роки ув’язнення.

Вирок суду від 26 вересня опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень.

43-річний і 28-річний підсудні визнали свою провину у вчиненні хуліганства.

Старший брат на засіданні суду пояснив, що напав на воєнкомів через гнів за зниклого на війні сина. За його словами, того дня він повертався автомобілем із роботи в лісі й недалеко від пункту пропуску «Голеча» побачив співробітників ТЦК, а поруч із ними молодшого брата верхи на коні. Коли він проїжджав повз, через несправні гальма зачепив машину військових. Щоб дізнатися, що саме він зачепив, чоловік розвернувся і під’їхав до працівників ТЦК.

Виходячи з автівки, він одразу взяв сокиру і попрямував до військкоматів. Він замахнувся на одного з них, але тільки для залякування – бити він не збирався. Потім зі злості завдав удару сокирою по автомобілю, оскільки злякався, що у працівника ТЦК є зброя, йдеться у вироку.

Чоловік додав, що в нього не було підстав сваритися з військкоматами, а ті самі почали конфлікт, бо «стояли на КПП незаконно». Окрім цього, обвинувачений повідомив, що вже зустрічав одного з цих воєнкомів біля приміщення районного ТЦК, куди приходив з приводу зниклого безвісти сина. Тому він і відчув злість на ТЦК.

Інший обвинувачений додав, що його жодного разу не зупиняли на КПП, а того разу зупинили, щоб перевірити документи. Через це і виникла сварка. Молодший брат раніше служив у батальйоні «Вовки да Вінчі», однак зарплати не отримував, як і наказу про звільнення.

Захисник братів у суді зазначав, що підстав для визнання їхньої винуватості не було через відсутність у діях братів складу кримінального правопорушення. Брати вибачилися перед потерпілим військкомом.

Суд призначив 43-річному буковинцю три роки і шість місяців ув’язнення, а 28-річному – три роки і три місяці. Вони ще можуть оскаржити цей вирок в апеляційному суді.

Романчук Микола

Recent Posts

Мобілізація жінок та скасування вікових обмежень: новий сценарій

Журналіст Віталій Портніков висловив стурбованість щодо майбутнього мобілізаційних зусиль в Україні в недавньому інтерв'ю. Якщо…

1 хв. ago

Найпопулярніша вулична їжа: рецепт китайських коржів із зеленою цибулею

Цибулеві коржі, як і парові булочки, зазвичай подають у ресторанах замість хліба. У Китаї є…

2 хв. ago

Субсидії залишаться лише у снах: українців попередили про позбавлення виплат на комуналку

Міністерство соціальної політики України нагадує, що не всі громадяни автоматично отримуватимуть житлові субсидії на майбутній…

5 хв. ago

Ситуація розжарюється: на кордоні КНДР та Південної Кореї прогриміли вибухи

Дороги між Північною (КНДР) та Південної Кореї було підірвано. Руйнувань зазнало сполучення уздовж ліній Кьонгі…

8 хв. ago

Скільки військових не повернулися з закордонного відпочинку

З початку повномасштабного вторгнення Росії 46 українських військовослужбовців виїхали за кордон для відпочинку та не…

13 хв. ago

Назвали “найгірший колір” фарби для кімнати

Вибір ідеального відтінку для інтер’єру може бути складним завданням, адже власники часто прагнуть додати кімнаті свіжості, легкості…

25 хв. ago