Дикий накинувся на чоловіків у тилу: винні у проблемах на фронті

Євген Дикий, який називає себе військовим експертом, в ефірі Radio NV розповів про ситуацію з мобілізацією в Україні та її вплив на фронт. За його словами, брак резервів через слабку мобілізацію в тилу змушує ЗСУ відступати під тиском росії.

Він описав це як “чорний гумор”, коли тил відмовляється забезпечувати новобранців, а потім запитує, чому армія не втримує фронт. Дикий підкреслює, що нинішня криза не є результатом помилок армії, а наслідок “неадекватної поведінки тилу”.

Євген Дикий, скріншот: YouTube

Після прийняття нового закону про мобілізацію 18 травня 2024 року в Україні почали щомісяця мобілізувати близько 30 тисяч осіб. Однак восени темпи знову впали до травневих показників, і мобілізація не покриває бойові втрати. За останніми даними, планується мобілізувати ще 160 тисяч осіб, хоча, як заявив Роман Костенко, для забезпечення оборони потрібно залучити 500 тисяч.

Важливо пам’ятати, що діяльність ТЦК є реакцією на війну, розв’язану росією. Якби росія не почала бойові дії, не виникла б потреба у масовій мобілізації. Водночас різниця між українською та російською арміями очевидна- українські військові проходять тривале і ретельне навчання перед тим, як вирушити на фронт, російські ж війська кидають людей у бій без належної підготовки, не турбуючись про їхню безпеку.

Україна бореться за своє право на існування, і основна загроза — це росія, яка руйнує домівки та життя. Без мобілізації українці ризикують, що росіяни прийдуть до їхніх осель і силоміць відправлять їх на чужу війну проти інших країн Європи.

Фото: dyvys.info окупанти

Центр протидії дезінформації (ЦПД) фіксує активність ворожих ЗМІ, які намагаються виставити ситуацію як “беззаконня” та просувати такі антимобілізаційні наративи- “мобілізація в Україні є несправедливою”, “українська влада хоче воювати до останнього українця”, “Україна не має майбутнього”. При цьому російська пропаганда замовчує жорсткі мобілізаційні заходи, які проводяться у самій росії.

Мобілізація в Росії, фото: скріншот з відео

ЦПД підкреслює, що мобілізація в Україні — вимушений крок для порятунку країни. Попри зусилля ТЦК, поки що на фронті не відчувається суттєвого поповнення особового складу, і позитивних змін через мобілізацію не помітно.

Ковальчук Світлана

Recent Posts

Зірка OnlyFans похвалилася інтимним марафоном зі 101 чоловіком

Зірка OnlyFans Лілі Філліпс похизувалася, що за 14 годин переспала зі 101 чоловіком. Про це…

4 години ago

Експерти назвали 6 американських авто, від купівлі яких варто утриматися

Зараз купівля автомобіля - набагато менша авантюра, ніж раніше, завдяки інформації, яка є у кожного під рукою.…

5 години ago

Немає житла та умов. Мер пояснив причини повернення третини біженців до Маріуполя

Близько 30 відсотків маріупольців, які виїхали з міста на початку війни, повернулися до міста після…

5 години ago

Тепер не лише жінок: ТЦК зобов’язали взятися за молодих хлопців – батьки б’ють на сполох

Відповідно до чинного законодавства України, всі громадяни України чоловічої статі, яким виповниться 17 років, а…

5 години ago

В Індії фермер влаштував “похорон” свого автомобіля: як це було

В індійському штаті Ґуджарат стався курйозний інцидент. Фермер Санджай Полара влаштував урочистий похорон своєму улюбленому автомобілю Suzuki…

5 години ago

Цифра вражає: який розмір найбільшої пенсії в Україні

Розмір найбільшої пенсії в Україні становить 390 тис. 184 грн на місяць. Окрім того, 4900 українців отримують…

5 години ago