Збоченці, шахраї та булінг: як батькам захистити своїх дітей в інтернеті

Громадська організація #stop_sexтинг продовжує випускати пізнавальні анімаційні ролики, які навчають дітей безпеці в інтернеті.

Цього тижня телеканал “Київстар” підтримав цю ініціативу та поповнив свою колекцію новим роликом. Дослідження показують, що 73% дітей не консультуються з дорослими, коли стикаються з проблемами в інтернеті. Замість цього вони шукають підтримки у друзів та братів і сестер. Тому важливо навчити дітей та молодь, як уникати небезпек в Інтернеті, як допомагати один одному у складних ситуаціях і куди звертатися за допомогою.

Дитина з телефоном / фото: Pinterest

Мультфільм від TMC Animation та Amaze.org (США) був адаптований українською мовою організацією #stop_sexтинг . У мультфільмі простою мовою пояснюються правила безпеки в Інтернеті, як користуватися соціальними мережами, як уникнути секстингу та як боротися з дезінформацією. Ці відео корисні не лише для дітей, а й для батьків та опікунів, які зможуть зрозуміти, як захистити своїх дітей в Інтернеті.

Дитина дивиться телевізор / фото: Pixabay

На Київстар ТБ ви можете переглянути декілька цікавих мультфільмів:

  • Сексторшн: примус і шантаж онлайн – мультфільм, який пояснює, як злочинці можуть маніпулювати дітьми, обіцяючи щось або погрожуючи поширити особисту інформацію. Відео навчить, як розпізнати таких людей і що робити, якщо вже потрапив у складну ситуацію.
  • Як бути в безпеці в інтернеті? – мультфільм, що розповідає про базові правила: не ділитися особистою інформацією з незнайомцями, повідомляти про будь-які підозрілі дії та налаштовувати конфіденційність акаунтів.
  • Секстинг: що робити – відео нагадує, що в інтернеті приватність не гарантована. Важливо контролювати, яку інформацію ми ділимо з іншими і бути обережними в цьому питанні.
  • Соціальні мережі і я – мультфільм досліджує вплив блогерів та інфлюєнсерів на самооцінку дітей, розповідаючи, як не потрапити під вплив ідеалізованого життя у соцмережах.
  • Здорове використання соціальних мереж – відео про те, як лайки, підписники та порівняння себе з іншими можуть впливати на психологічне здоров’я дітей, і що можна зробити, щоб не допустити негативних емоцій.
Романчук Микола

Recent Posts

Потужний імпульс класу М від Сонця досяг Землі: які це має наслідки

17 січня в активній області 3964 стався потужний сонячний спалах магнітудою M7.4. Він почався о 13:24 UTC…

23 хв. ago

Головні недорогі новинки автомобілів 2025 року: хто виявився найкращим

Експерти автомобільної індустрії назвали найкращі новинки 2025 року. Ці автомобілі з досить великого списку дійсно найкращі…

1 годину ago

Стали відомі рішення Трампа у перші години правління

Компанія Дональда Трампа завершує роботу над пакетом жорстких указів з питань імміграції. Очікується, що їх…

2 години ago

Відстрочка та бронь від мобілізації не допоможе: ТЦК вже зачекалися

Заступник начальника РТЦК та СП Лариса Козак нещодавно на прес-конференції наголосила на важливості виконання повістки…

2 години ago

Так яйця ви ще не готували: оригінальна ідея ситного сніданку

Яйця – це найпоширеніший продукт для приготування сніданку. Додавши лише декілька інших інгредієнтів, або приготувавши яйця…

2 години ago

Батьки, готуйтеся: медики тепер підуть по квартирах перевіряти дітей

Сімейні медсестри надаватимуть комплексну медико-соціальну допомогу сімʼям з дітьми до чотирьох років безпосередньо в них…

2 години ago