Збоченці, шахраї та булінг: як батькам захистити своїх дітей в інтернеті

Громадська організація #stop_sexтинг продовжує випускати пізнавальні анімаційні ролики, які навчають дітей безпеці в інтернеті.

Цього тижня телеканал “Київстар” підтримав цю ініціативу та поповнив свою колекцію новим роликом. Дослідження показують, що 73% дітей не консультуються з дорослими, коли стикаються з проблемами в інтернеті. Замість цього вони шукають підтримки у друзів та братів і сестер. Тому важливо навчити дітей та молодь, як уникати небезпек в Інтернеті, як допомагати один одному у складних ситуаціях і куди звертатися за допомогою.

Дитина з телефоном / фото: Pinterest

Мультфільм від TMC Animation та Amaze.org (США) був адаптований українською мовою організацією #stop_sexтинг . У мультфільмі простою мовою пояснюються правила безпеки в Інтернеті, як користуватися соціальними мережами, як уникнути секстингу та як боротися з дезінформацією. Ці відео корисні не лише для дітей, а й для батьків та опікунів, які зможуть зрозуміти, як захистити своїх дітей в Інтернеті.

Дитина дивиться телевізор / фото: Pixabay

На Київстар ТБ ви можете переглянути декілька цікавих мультфільмів:

  • Сексторшн: примус і шантаж онлайн – мультфільм, який пояснює, як злочинці можуть маніпулювати дітьми, обіцяючи щось або погрожуючи поширити особисту інформацію. Відео навчить, як розпізнати таких людей і що робити, якщо вже потрапив у складну ситуацію.
  • Як бути в безпеці в інтернеті? – мультфільм, що розповідає про базові правила: не ділитися особистою інформацією з незнайомцями, повідомляти про будь-які підозрілі дії та налаштовувати конфіденційність акаунтів.
  • Секстинг: що робити – відео нагадує, що в інтернеті приватність не гарантована. Важливо контролювати, яку інформацію ми ділимо з іншими і бути обережними в цьому питанні.
  • Соціальні мережі і я – мультфільм досліджує вплив блогерів та інфлюєнсерів на самооцінку дітей, розповідаючи, як не потрапити під вплив ідеалізованого життя у соцмережах.
  • Здорове використання соціальних мереж – відео про те, як лайки, підписники та порівняння себе з іншими можуть впливати на психологічне здоров’я дітей, і що можна зробити, щоб не допустити негативних емоцій.
Романчук Микола

Recent Posts

Чоловік збирається з’їсти банан за 6,2 млн доларів

Криптовалютний підприємець Джастін Сан витратив понад 6 мільйонів доларів на банан, приклеєний скотчем до стіни…

9 хв. ago

Чи запустить Путін “Орешник” по Києву: дали оцінку

У випадку запуску по Києву новітньої ракети середньої дальності "Орешник" є велика ймовірність, що її зіб'ють.…

14 хв. ago

Укрзалізниця запускає нові маршрути до Європи

збільшується кількість поїздів до Варшави. Як передає "Хвиля", про це повідомив віце-прем'єр-міністр з відновлення - міністр розвитку громад…

16 хв. ago

Папа Франциск зарахує першого міленіала до лику святих

Католицька церква незабаром здобуде свого першого святого міленіалу. Ним стане 15-річний італійський підліток, який помер…

17 хв. ago

Ризик серцево-судинних захворювань пов’язали з формою серця

Дослідження британських науковців виявило, що форма серця безпосередньо пов’язана з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань, розширюючи межі…

28 хв. ago

Гроші українців хочуть автоматично заарештовувати: кому і за що

Народні депутати ухвалили у першому читанні законопроект №9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації…

39 хв. ago