В умовах енергетичної кризи, що триває, викликаної військовими діями та глобальними економічними потрясіннями, український уряд продовжує вживати заходів для підтримки населення. Особлива увага приділяється сім’ям, які змушені опалювати свої будинки твердим паливом.
Докладніше про те, українцям дадуть грошей замість субсидії, пише портал Стіна
З метою зниження соціальної напруженості та забезпечення доступності тепла для найбільш уразливих категорій населення уряд України продовжив програму фінансової підтримки на опалювальний сезон 2024-2025 років. Ця програма спрямована на компенсацію витрат на придбання твердого палива, насамперед дров для опалення житлових приміщень.
Розмір фінансової допомоги, що надається у рамках програми, диференціюється залежно від регіону та категорії одержувача. У середньому домогосподарства, які опалюють свої будинки виключно твердим паливом, можуть розраховувати на отримання до 16 234 гривень на рік. Однак для деяких категорій населення, наприклад для сімей з дітьми або інвалідами, передбачені підвищені виплати.
Програма поширюється на дев’ять регіонів України, які найбільше постраждали від воєнних дій та енергетичної кризи: Харківська, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Херсонська, Луганська, Запорізька, Чернігівська та Миколаївська області. Насамперед допомога надаватиметься населенню, яке проживає в населених пунктах, розташованих поблизу лінії фронту або в зоні активних бойових дій.
Для отримання фінансової допомоги на придбання твердого палива необхідно відповідати таким основним критеріям:
Програма допомоги на опалення твердим паливом має величезне значення для мільйонів українців, особливо для тих, хто проживає у сільській місцевості чи регіонах, де централізоване опалення відсутнє чи працює нестабільно. Фінансова підтримка дозволяє сім’ям забезпечити комфортні умови проживання в зимовий період і знизити навантаження на сімейний бюджет.
Уряд України постійно аналізує ефективність програми та вносить необхідні коригування. У майбутньому можливе розширення географії програми та збільшення розміру фінансової допомоги. Крім того, розглядаються варіанти оптимізації механізмів розподілу коштів та контролю за цільовим використанням допомоги.
Портал NNews нагадує, що підготовка автомобіля до зими не обмежується заміною шин. Під час заміни шин важливо…
ЗМІ повідомляють, що кілька російських нафтопереробних заводів перебувають на межі закриття. Якщо це станеться, то…
В Україні для громадян, які змушені були покинути свої домівки через війну та отримали статус…
Цивілізований світ має зрозуміти одну річ: якщо зараз не повернути силу міжнародного права, то весь…
У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…
Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…