Військовозобовʼязаних громадян, які мають відстрочку, примусово не мобілізують до лав ЗСУ. Проте в деяких випадках право на неї можна втратити, детальніше про це розповідає видання NV.
Українці можуть отримати відстрочку від призову, якщо мають на це відповідні підстави. Зокрема, її надають на термін проведення мобілізації (90 днів). Після продовження строку воєнного стану та мобілізації перевірка підстав на відстрочку здійснюється за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Тоді як для продовження строку дії відстрочки потрібно надіслати комісії заяву в паперовій чи електронній формі.
Комісія ТЦК може скасувати ухвалене рішення щодо відстрочки у разі:
Про скасування чи зміну рішення щодо відстрочки комісія повідомляє заявнику письмово не пізніше ніж на наступний день після ухвалення відповідного рішення.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…