Військовозобовʼязаних громадян, які мають відстрочку, примусово не мобілізують до лав ЗСУ. Проте в деяких випадках право на неї можна втратити, детальніше про це розповідає видання NV.
Українці можуть отримати відстрочку від призову, якщо мають на це відповідні підстави. Зокрема, її надають на термін проведення мобілізації (90 днів). Після продовження строку воєнного стану та мобілізації перевірка підстав на відстрочку здійснюється за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Тоді як для продовження строку дії відстрочки потрібно надіслати комісії заяву в паперовій чи електронній формі.
Комісія ТЦК може скасувати ухвалене рішення щодо відстрочки у разі:
Про скасування чи зміну рішення щодо відстрочки комісія повідомляє заявнику письмово не пізніше ніж на наступний день після ухвалення відповідного рішення.
Військовозобов'язані громадяни України, які мають статус "обмежено придатних до військової служби", зобов'язані до 5 лютого…
Зарплата президента США вважається найвищою, хоча її сума не переглядалась вже понад декілька років. Президент…
У столичному хостелі Hostel Vshokoladi відмовилися обслуговувати групу, у складі якої був речник Військово-морських сил…
У суботу, 18 січня, правоохоронці повідомили чинному народному депутату України про підозру в організації незаконного…
Громадяни України можуть бути затримані терміном від трьох годин, якщо буде встановлено, що вони порушили…
Уряд схвалив постанову про диференціацію пільгового тарифу на електроенергію за рахунок механізму ПСО. Про це…