Українські школи активно готують до можливих перебоїв з електроенергією та блекаутів цієї зими, а за необхідності можуть повернутися до дистанційного навчання.
За даними Міністерства освіти і науки (МОН), приблизно 80% шкіл вже мають генератори. Однак, наявність генераторів не завжди означає, що школи зможуть працювати в звичайному режимі, адже чимало залежить від системи теплопостачання.
Андрій Сташків, заступник міністра освіти, пояснює, що школи, які мають власні котельні та генератори, зможуть забезпечувати тепло та світло навіть за відсутності електроенергії.
Однак заклади, які користуються централізованими котельнями, наприклад, у великих містах, будуть залежати від роботи цих об’єктів. Це означає, що за недостатнього тепла чи світла деякі школи можуть перейти на дистанційне навчання.
На сьогодні близько 7600 шкіл, що становить понад половину всіх закладів, мають різні можливості для роботи навіть при відключеннях електроенергії. Ця цифра продовжує зростати, оскільки підготовка ще триває.
МОН рекомендує школам адаптувати розклад уроків під світловий день, щоб максимально використовувати денне освітлення. Дотримання температурного режиму також є важливим фактором, і в разі критичної ситуації школи можуть повернутися до онлайн-навчання.
Компанія Villa Vie Residences з Флориди представила унікальну пропозицію для тих, хто хоче на кілька…
На передову масово відправляють не лише бойових медиків та зв'язківців, але також хіміків та служби…
Українським юнакам, яким щойно виповнилося 17, прийшла пора пройти першу офіційну процедуру перед державою —…
Нардеп Євген Шевченко, якого звинувачують у державній зраді, нещодавно звернувся до свого колеги Олександра Дубинського…
Українським водіям варто приготуватися до нової хвилі штрафів — цього разу за колір автомобіля. Як…
Ілон Маск, здавалося б, вкотре опинився в центрі уваги — і цього разу його дії…