Українські школи активно готують до можливих перебоїв з електроенергією та блекаутів цієї зими, а за необхідності можуть повернутися до дистанційного навчання.
За даними Міністерства освіти і науки (МОН), приблизно 80% шкіл вже мають генератори. Однак, наявність генераторів не завжди означає, що школи зможуть працювати в звичайному режимі, адже чимало залежить від системи теплопостачання.
Андрій Сташків, заступник міністра освіти, пояснює, що школи, які мають власні котельні та генератори, зможуть забезпечувати тепло та світло навіть за відсутності електроенергії.
Однак заклади, які користуються централізованими котельнями, наприклад, у великих містах, будуть залежати від роботи цих об’єктів. Це означає, що за недостатнього тепла чи світла деякі школи можуть перейти на дистанційне навчання.
На сьогодні близько 7600 шкіл, що становить понад половину всіх закладів, мають різні можливості для роботи навіть при відключеннях електроенергії. Ця цифра продовжує зростати, оскільки підготовка ще триває.
МОН рекомендує школам адаптувати розклад уроків під світловий день, щоб максимально використовувати денне освітлення. Дотримання температурного режиму також є важливим фактором, і в разі критичної ситуації школи можуть повернутися до онлайн-навчання.
Перемога Дональда Трампа на виборах у США та відправлення солдатів КНДР до РФ змінили думку Джо Байдена…
Коронація Чарльза III у травні 2023 року коштувала британським платникам податків щонайменше 86 млн євро.…
Російське командування надає перевагу швидкому набору новобранців замість їх якісної підготовки. Це ж стосується і…
Водіям розповіли, що означає новий знак у Австрії – білі кола на дорозі. Про це повідомив Telegrafi. В…
В Україні можуть заборонити "небажані" дзвінки на мобільні телефони. Законопроект прийнятий у першому читанні. Як передає "Хвиля", про…
Американський мільярдер Ілон Маск розповів, яке важливе запитання він ставить під час кожної співбесіди, щоб…