Українські школи активно готують до можливих перебоїв з електроенергією та блекаутів цієї зими, а за необхідності можуть повернутися до дистанційного навчання.
За даними Міністерства освіти і науки (МОН), приблизно 80% шкіл вже мають генератори. Однак, наявність генераторів не завжди означає, що школи зможуть працювати в звичайному режимі, адже чимало залежить від системи теплопостачання.
Андрій Сташків, заступник міністра освіти, пояснює, що школи, які мають власні котельні та генератори, зможуть забезпечувати тепло та світло навіть за відсутності електроенергії.
Однак заклади, які користуються централізованими котельнями, наприклад, у великих містах, будуть залежати від роботи цих об’єктів. Це означає, що за недостатнього тепла чи світла деякі школи можуть перейти на дистанційне навчання.
На сьогодні близько 7600 шкіл, що становить понад половину всіх закладів, мають різні можливості для роботи навіть при відключеннях електроенергії. Ця цифра продовжує зростати, оскільки підготовка ще триває.
МОН рекомендує школам адаптувати розклад уроків під світловий день, щоб максимально використовувати денне освітлення. Дотримання температурного режиму також є важливим фактором, і в разі критичної ситуації школи можуть повернутися до онлайн-навчання.
Діючому судді Господарського суду міста Києва повідомлено про підозру у державній зраді. Про це повідомляє Офіс Генерального…
Нещодавнє випробування ракети Starship, яка є найбільшою і найпотужнішою ракетою-носієм у світі, закінчилося тим, що верхній ступінь…
Скандальний український політик Євген Мураєв, якого підозрюють у державній зраді, повідомив, що живе та працює…
Обраний президент Дональд Трамп планує випустити указ, який підносить криптовалюти до рангу пріоритетних напрямів політики і дає…
Ексведучий телеканалу очільника забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука Макс…
В Україні затверджено нові правила щодо обов’язкової базової військової підготовки для студентів чоловічої статі. Відмова…