Українські школи активно готують до можливих перебоїв з електроенергією та блекаутів цієї зими, а за необхідності можуть повернутися до дистанційного навчання.
За даними Міністерства освіти і науки (МОН), приблизно 80% шкіл вже мають генератори. Однак, наявність генераторів не завжди означає, що школи зможуть працювати в звичайному режимі, адже чимало залежить від системи теплопостачання.
Андрій Сташків, заступник міністра освіти, пояснює, що школи, які мають власні котельні та генератори, зможуть забезпечувати тепло та світло навіть за відсутності електроенергії.
Однак заклади, які користуються централізованими котельнями, наприклад, у великих містах, будуть залежати від роботи цих об’єктів. Це означає, що за недостатнього тепла чи світла деякі школи можуть перейти на дистанційне навчання.
На сьогодні близько 7600 шкіл, що становить понад половину всіх закладів, мають різні можливості для роботи навіть при відключеннях електроенергії. Ця цифра продовжує зростати, оскільки підготовка ще триває.
МОН рекомендує школам адаптувати розклад уроків під світловий день, щоб максимально використовувати денне освітлення. Дотримання температурного режиму також є важливим фактором, і в разі критичної ситуації школи можуть повернутися до онлайн-навчання.
У жовтні українці придбали 1,2 тисячі машин, ввезених з Китаю – це на 8% менше, ніж…
Народний депутат України Олександр Дубінський, який за інформацією Офісу Генерального прокурора підозрюється у державній зраді та перебуває у…
Спадкоємця британського престолу другий рік поспіль визнано найсексуальнішим лисим чоловіком у світі. Згідно з новим…
Народний депутат Вікторія Гриб (позафракційна) вважає, що у ТЦК можна провести перевірку та відправити воювати…
Міністерство економіки Німеччини доручило державним імпортним терміналам відмовлятися від постачань зрідженого природного газу (ЗПГ) з…
Американський підприємець Ілон Маск поводить себе як співпрезидент Дональда Трампа, що переміг на виборах. Це викликає неабияке…