Люди, які отримали штраф від ТЦК, можуть або заплатити його, або оскаржити. Близько третини таких штрафів скасовують у судах через помилки в процесі оформлення, які допускають працівники ТЦК. За словами адвоката Олега Леонтьєва, це дає можливість успішно оскаржити накладені штрафи.
“Як свідчить практика, до третини всіх накладених штрафів від ТЦК скасовуються судами. В основному, через процесуальні порушення”, — розповів адвокат Олег Леонтьєв у ефірі “Ранок.LIVE”.
Деякі особи також домовляються з представниками ТЦК про відтермінування мобілізації в обмін на сплату штрафу. В таких випадках, за “джентльменською угодою”, людина сплачує штраф і не оскаржує його, а натомість отримує 2-3 місяці відтермінування, щоб вирішити особисті справи.
“Людина була притягнута до адміністративної відповідальності, вона не заперечує це, але їй потрібно 2-3 місяці для розв’язання особистих питань. Але ця людина не має підстав для відстрочки. Тут є навіть “джентльменська угода” з працівниками ТЦК: так, він сплатить штраф і його не буде оскаржувати, але вони 2-3 місяці не будуть його мобілізовувати”, — розповів адвокат.
В Україні підвищення військового збору з 1,5% до 5% вплине на збори на банківські депозити, що…
Британський король Чарльз ІІІ 14 листопада відзначає 76-річчя. З цього приводу пресслужба монаршої родини показала святковий портрет іменинника. На…
Здається, українські біженці знайшли не просто прихисток у Польщі, а й справжню фінансову можливість. У…
Міністерство оборони взялося за масштабну «чистку» військово-лікарських комісій (ВЛК). Разом із працівниками військкоматів під перевірки…
Народному депутату України Євгенію Шевченку у четвер, 14 листопада, повідомили про підозру у державній зраді.…
Євген Дикий, який називає себе військовим експертом, в ефірі Radio NV розповів про ситуацію з мобілізацією в…