Під час воєнного стану в Україні держава має право мобілізувати транспорт фізичних та юридичних осіб для потреб Збройних Сил України. Проте існує низка важливих нюансів, які варто знати власникам автотранспорту.
Якщо у людини є лише одна машина, її не можуть мобілізувати. Однак, якщо у власника є кілька автомобілів, їх можуть тимчасово вилучити для потреб армії.
Мобілізація транспорту також може стосуватися центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на підставі рішень місцевої влади та розвідувальних органів.
Процедура мобілізації транспорту здійснюється на підставі актів прийняття-передачі, які містять:
Якщо ваш транспорт мобілізовано, заборонено:
Після демобілізації власник може звернутися до ТЦК із заявою про повернення транспорту. До заяви слід додати акт приймання-передачі та висновок експерта або звіт про оцінку майна. ТЦК розглядає заяву протягом 10 робочих днів та ухвалює рішення про компенсацію шкоди, завданої транспортному засобу під час мобілізації.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…