Комунальники грабують українців платіжками у 50 тисяч за тепло, воду та газ: як врятуватися

Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з особливою увагою ставляться до своїх платіжок за комуналкою, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що в Україні експерти виносять тему незаконних нарахувань по ЖКП цілим сім’ям на загальний огляд, щоб люди розуміли, як у такій несправедливості необхідно поводитися.

Декілька прикладів порушень з боку комунальних підприємств у різних містах країни у себе в Telegram-каналі навів експерт з енергетики Олег Попенко.

Квітанції, скріншот: YouTube

За словами експерта, у Харкові у 2023 році всім власникам квартир незаконно нарахували плату за обслуговування теплових мереж.

“Ця послуга не може бути нарахована КП до платіжки, а приймається лише через рішення загальних зборів”, – пояснив експерт.

У Куп’янську мешканці отримали подвійні платіжки за електроенергію за період окупації – від окупаційної влади та від “Харківобленерго”.

Борги за комуналку

“Таких випадків сотні-тисячі по всій Україні”, – додає експерт.

Експерт також навів приклад Кривого Рогу, де мешканці зруйнованого будинку отримали рахунки від ДПЕК за електроенергію.

“А ще є напівзаконні платіжки. І так вони малюють величезні борги за тепло”, – додав він.

Також є і вельми “старий” випадок із Києва, коли 2020 року власник квартири отримав платіжку на 52 000 гривень за тепло за грудень.

Публікація Олега Попенка, скріншот: Telegram

“Лише тому, що КП КТЕ знайшли таку законодавчу можливість. І лише після мого особистого втручання та громадського резонансу вони зробили перерахунок”, – повідомив експерт.

Щодо ситуації у Львові, Попенко зазначив: “Також незаконні платіжки за обслуговування теплових мереж отримали у Львові. Усі користувачі послуг теплопостачання. Це 2020-2021 рік”.

Експерт звернув увагу на проблему нарахувань в окупованих містах: “Мешканці більшості міст в окупації отримували платіжки за комунальні послуги до кінця 2023 року”.

Попенко також прокоментував ситуацію у Чернігові: “У Чернігові працював приватний ЖЕК, я не знаю його долю зараз, тому що вони продавали його. Власники були десь у країнах Балтії. Вони постійно “балувалися” з нарахуваннями за обслуговування прибудинкової території, включаючи вартість обслуговування землі, які не мають до цього жодного стосунку”.

Комуналка, квитанції. Фото: Знай.uа

На питання про занадто гарячий теплоносій у будинках і відповідно високі платіжки, експерт відповів: “Нікуди звертатися. Відповідь буде одна. Багатоквартирний будинок – це спільна спільна власність власників квартир, і всі втрати в будинку – це ваші проблеми”.

Зі слів експерта стає ясно, що єдиним вирішенням проблеми є самостійне регулювання подачі тепла або встановлення ІТП з погодним регулюванням.

Дмитрук Андрій

Recent Posts

«А чи живий Путін?»: на відео з бункера виявили дивні моменти

Путін записав відеозвернення про «Орешник» з того ж бункера, що й запис від 24 лютого…

20 хв. ago

Прогноз погоди на вихідні 23–24 листопада: Україну заллє дощами та засипле снігом

За даними Sinoptik.ua, погода на вихідні в Україні всім переконливо покаже, що зима близько. У…

38 хв. ago

Назвали найефективніший спосіб позбутися другого підборіддя

Найбільш ефективний спосіб позбутися другого підборіддя – це знизити кількість жиру в організмі, іншими словами, схуднути.…

45 хв. ago

Чому Байден дозволив удари далекобійною зброєю по РФ: Reuters дало відповідь

Перемога Дональда Трампа на виборах у США та відправлення солдатів КНДР до РФ змінили думку Джо Байдена…

53 хв. ago

Сума шокує: скільки Великій Британії коштувала коронація Чарльза III

Коронація Чарльза III у травні 2023 року коштувала британським платникам податків щонайменше 86 млн євро.…

57 хв. ago

Експерти прогнозують значні втрати серед військових КНДР

Російське командування надає перевагу швидкому набору новобранців замість їх якісної підготовки. Це ж стосується і…

60 хв. ago