Наразі майже кожен українець замовляє речі, товари, техніку в інтернет-магазинах.
Однак останнім часом в Україні стали частіше випадки шахрайських схем, від яких страждають користувачі. Здебільшого люди потрапляють у пастку, коли хочуть купити товар за зниженою ціною.
Шахраї здебільшого хочуть здаватися сумлінними продавцями, навіть відправляють фейки неіснуючих відгуків, і максимально швидко відповідають на повідомлення потенційних покупців.
Ще однією поширеною шахрайською схемою вважається фішинг. Тобто, вони створюють сайт, максимально схожий на популярні інтернет-магазини. При особистому спілкуванні намагаються переконати покупця перейти цим посиланням, щоб той оплатив товар. Якщо покупець погодився і сплатив там, то зловмисники одержують усі банківські дані та присвоюють кошти з особистих рахунків. Тому варто не переходити на інші сайти та не вводити свої банківські дані там.
Для безпечних покупок слід дотримуватися таких правил:
Дотримуючись цих рекомендацій, можна уникнути контакту з шахраями і залишити свої гроші цілими.
Різні дослідження демонстрували безліч небезпечних нічних звичок - наприклад, келих вина перед сном, як заявляють учені, шкідливий…
Стародавній крокодил Гавіал відомий своєю довгою, худорлявою мордою, яка виглядає так, ніби його прищемили дверима. У дорослого…
У Великій Британії на місці колишньої школи в приморському містечку Ллантвіт-Мейджор на півдні Уельсу побудували тимчасові модульні будинки…
Жінка розглядає можливість розлучення з чоловіком через, здавалося б, "просту" звичку, з якою вона більше…
Лікарі військово-лікарських комісій (ВЛК) отримали вказівки визнавати всіх чоловіків придатними до військової служби. А непридатних називають "окремою…
Міністерство соціальної політики України розробило комплекс заходів для підтримки громадян у майбутній зимовий період. Ці…