Одним із важливих аспектів воєнного часу стала мобілізація, яка торкнулася мільйонів українських чоловіків. Багато хто з них, намагаючись уникнути служби, шукає різні лазівки. Але, як наголосив спікер Полтавського обласного ТЦК та СП майор Роман Істомін, сплата штрафу за неявку на порядку денному не є способом “відкупитися” від своїх обов’язків.
Докладніше про те, чи допоможе регулярна сплата штрафу уникнути мобілізації, інформує ТСН.
Представник ТЦК зазначив, що адміністративне покарання не звільняє від виконання військового обов’язку. Тобто громадянин може заплатити штраф і бути покликаним на службу з мобілізації, тобто він все одно має виконати свій обов’язок.
Тому штрафні санкції не дають права на законне ухилення від мобілізації. При цьому після сплати штрафу військовозобов’язаний все одно може бути призваний на службу. А ось неявка за повторним порядком тягне за собою вже інше правопорушення. Також у разі свідомого ухилення від мобілізації можливе настання кримінальної відповідальності.
Кожен чоловік, який підлягає мобілізації, має бути готовим до виконання свого військового обов’язку. Служба в армії – це почесний обов’язок, який дає можливість захистити свою країну та близьких людей.
Не варто піддаватися паніці чи шукати способи уникнути служби.
У США дослідили офіційну урядову статистику смертності в аваріях і дійшли несподіваних результатів. Виявляється, фатальних…
Суд у Китаї анулював шлюб на вимогу чоловіка, який дізнався, що його дружина приховала історію…
У Києві викрили голову міжрайонної МСЕК, яка допомагала чоловікам отримати інвалідність. Правоохоронці повідомили їй про…
Майбутній король Норвегії – кронпринц Гокон – прокоментував арешт його пасинка Маріуса Хойбі – позашлюбного…
Після літнього підвищення тарифів на електроенергію українців хвилює питання, чи підніматиметься ціна на газ з приходом зими.…
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від…