Повербанки — чудовий спосіб продовжити роботу гаджетів під час блекаута. Але якщо у вас вдома багато різних пристроїв, які потребують електрики, то вам потрібно щось потужніший. Поговоримо про зарядні станції.
Багато українців навіть не чули про зарядні станції до осені 2022 року. Та й повербанки сприймалися радше як допоміжні аксесуари для поїздок.
Однак тепер ми знаємо ціну кожного відсотка заряду батареї улюблених ґаджетів, навчилися приймати душ з USB-ліхтариками і підтримувати роботу холодильника за допомогою зарядної станції.
Зарядні станції – це, по суті, великі повербанки, які не тільки мають величезну ємність, а й видають значну потужність.
Зокрема, і достатню для підтримки роботи таких пристроїв, як чайник, холодильник, телевізор і пральна машина.
Існує величезний вибір зарядних станцій різної потужності. Ну і цінники у них, звісно, «різні».
У цій статті ми поговоримо про порівняно недорогі зарядні станції, які не замінять повноцінну електрику у вашій квартирі. Але дадуть можливість пережити вечір і ніч під час масового відключення електрики, як то кажуть, з гідністю.
Пропонуємо три недорогих зарядних станції, які пропонують максимум за свою вартість.
Від 12000 грн
Бренд EcoFlow, про який більшість українців ще кілька років тому нічого не чули, сьогодні знають навіть жителі віддалених сіл. У EcoFlow є як великі та потужні станції, так і порівняно маленькі та порівняно недорогі.
Ось про останні і поговоримо на прикладі EcoFlow RIVER 2, яку сьогодні деякі інтернет-магазини пропонують з хорошими знижками.
EcoFlow RIVER 2 оснащується літій-залізно-фосфатними акумуляторами (0,256 кВт/год). Загальна вихідна потужність — 300 Вт. Струм — постійний. Присутні як порти USB Type A і USB Type C, так і DC-роз’єм.
Станція може одночасно заряджати до п’яти пристроїв. Є досить інформативний дисплей. Станцією можна керувати через смартфон, таким же чином, до речі, оновлюється прошивка.
На практиці EcoFlow RIVER 2 відмінно проявляє себе, якщо не намагатися підключити до неї відразу всю квартиру. Так, для роутера і звичайного ноутбука (наприклад, MacBook Air) її заряду вистачає на добрих два дні.
Якщо облаштувати собі повноцінне робоче місце (ноутбук, монітор, роутер), а також заряджати кілька смартфонів, то 8−10 годин автономності вам гарантовано.
Також від EcoFlow RIVER 2 спокійно працюють малопотужні домашні пристрої, наприклад, двоконтурні котли (щоправда, в такому разі час роботи буде суттєво меншим).
Головне — пам’ятати про споживану потужність пристроїв. Так, наприклад, якщо у вас ігровий ноутбук, в якому для повноцінної роботи відеокарти потрібно 350 Вт, то EcoFlow RIVER 2 з її 300 Вт — не ваш варіант. Шукайте станцію потужнішу.
Розміри EcoFlow RIVER 2 не можна назвати «монструозними». Станція важить 3,5 кг. Тож її перенесення з однієї кімнати в іншу за необхідності не стане проблемою.
Від 23000 грн
Anker — один з тих китайських брендів, які вже ніхто давно не іменує презирливо «китайців». Anker робить відмінну техніку, як навушники, так і повербанки. І зарядні станції теж вельми цікаві.
Візьмемо Anker PowerHouse 535. Це — досить значна «цегла» вагою 7,6 кг. Нехай оманлива ручка для перенесення вас не сильно надихає. Часто переносити пристрій по дому вам не захочеться.
Зате тут удвічі більша ємність, ніж у нашого попереднього героя — 0,512 кВт/год. Є захист від надмірної напруги і короткого замикання. Зарядка самої станції займає близько 5 годин.
Anker PowerHouse 535 може одночасно заряджати до 9 пристроїв. Тут є дві DC-розетки, три роз’єми USB-A і один USB-C, а також гніздо прикурювача.
Загальна вихідна потужність — 716 Вт.
Телевізор із приставкою PlayStation 5 цілком можна використовувати протягом 2−3 годин. Ігровий ноутбук, що вимагає 300−350 Вт для нормальної роботи дискретної відеокарти — 3−4 години.
До Anker PowerHouse 535 цілком можна підключати котел, мікрохвильовку і чайник.
Ах так, і є ліхтарик. Точніше яскрава смуга з підсвічуванням, яка досить інтенсивно світиться в темряві, і може бути замінювати фонове підсвічування в кімнаті.
Охолодження Anker PowerHouse 535 не надто гучне, під час заряджання станція «гуде», але в межах терпимого.
13900 грн
Компромісна зарядна станція — як за ціною, так і за можливостями. Вона важить 6,4 кг. І здатна заряджати до 9 пристроїв одночасно. Сумарна потужність на виході – 600 Вт.
Ємність зарядної станції – 0,606 кВт/год.
Тут є дві розетки (220 Вт), два DC-роз’єми, 3 порти USB-A і один USB-C.
Ліхтарик теж присутній. Як і захист від короткого замикання, надлишкової напруги і перегріву. Є інформативний дисплей.
Холодильник, що споживає 70−80 Вт, від Zendure SuperBase 600M може пропрацювати близько 8 годин. Apple MacBook Air можна повністю зарядити від станції не менше 6 разів. Роутер і телевізор діагоналлю 43 дюйми спокійно працюють близько 8−9 годин. Ігровий ноутбук із монітором — близько 6 годин.
На повну зарядку самої станції йде близько 4 годин. Під час заряджання і під навантаженням система охолодження працює дуже тихо, це великий плюс цієї моделі.
Компанія Дональда Трампа завершує роботу над пакетом жорстких указів з питань імміграції. Очікується, що їх…
Заступник начальника РТЦК та СП Лариса Козак нещодавно на прес-конференції наголосила на важливості виконання повістки…
Яйця – це найпоширеніший продукт для приготування сніданку. Додавши лише декілька інших інгредієнтів, або приготувавши яйця…
Сімейні медсестри надаватимуть комплексну медико-соціальну допомогу сімʼям з дітьми до чотирьох років безпосередньо в них…
Для певної категорії мандрівників найцікавіші подорожі – ті, що до небезпечних країн, на кшталт Афганістану. На…
На трасі Київ-Одеса розгорнулася гонитва на швидкості до 180 км/год. Поліцейські разом із представниками територіального…