З 2 жовтня в Україні набула чинності нова постанова Кабінету Міністрів щодо бронювання працівників державних органів та підприємств під час воєнного стану. Тепер забронювати свого співробітника від мобілізації можна лише в тому випадку, якщо інформація про нього є у системі “Резерв+”, він оновив свої дані та перебуває на військовому обліку.
Головним критерієм для бронювання є підтвердження перебування особи на військовому обліку, причому це може бути як паперовий, так і електронний документ. Якщо працівник не оновив свої дані або не зареєстрований у “Резерв+”, у бронюванні можуть відмовити. Також важливо, щоб особа не перебувала в розшуку.
Згідно з постановою Кабміну №76, підприємства мають відповідати низці критеріїв, щоб мати можливість бронювати своїх працівників:
Якщо підприємство відповідає хоча б двом із цих критеріїв, воно може забронювати до 50% своїх працівників. У разі гострої потреби цей показник може бути збільшено.
У Київському районному відділі поліції Одеси після корпоративного застілля поліцейський-розвідник вистрілив у колегу. Про це…
Верховна Рада вже планує, скільки грошей їй потрібно на 2025 рік. Комітет схвалив проект бюджету,…
Українська армія готується до серйозних змін. Генеральний штаб ЗСУ працює над реформою, яка pvsybnm традиційну…
Мирна буденність у Свалявському будівельному ліцеї на Закарпатті перетворилася на поле бою, де, схоже, хтось…
Для Володимира Путіна зараз немає особливого сенсу виходити на мирні переговори, оскільки Україна вже виснажена і…
У грудні деякі пенсіонери в Україні можуть зіткнутися із призупиненням виплат, якщо вони не виконають…