З 2 жовтня в Україні набула чинності нова постанова Кабінету Міністрів щодо бронювання працівників державних органів та підприємств під час воєнного стану. Тепер забронювати свого співробітника від мобілізації можна лише в тому випадку, якщо інформація про нього є у системі “Резерв+”, він оновив свої дані та перебуває на військовому обліку.
Головним критерієм для бронювання є підтвердження перебування особи на військовому обліку, причому це може бути як паперовий, так і електронний документ. Якщо працівник не оновив свої дані або не зареєстрований у “Резерв+”, у бронюванні можуть відмовити. Також важливо, щоб особа не перебувала в розшуку.
Згідно з постановою Кабміну №76, підприємства мають відповідати низці критеріїв, щоб мати можливість бронювати своїх працівників:
Якщо підприємство відповідає хоча б двом із цих критеріїв, воно може забронювати до 50% своїх працівників. У разі гострої потреби цей показник може бути збільшено.
Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…
Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…
Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…
В умовах воєнного стану в Україні чоловікам віком від 18 до 60 років, як правило,…