Незабаром до реєстру військовозобов’язаних “Оберіг” підключать Пенсійний фонд, щоб знати, де людина працювала та яка має досвід. Про це в інтерв’ю “Мілітарному” розповіла заступник міністра оборони України Катерина Чорногоренко.
“Зараз на черзі Пенсійний фонд. Це теж дуже важливо, тому що ми бачитимемо трудовий шлях або професійний шлях військовозобов’язаного, зможемо робити мобілізацію більш “смарт”, зможемо робити рекрутинг тощо”, – розповіла чиновник.
Система запрацювала у Міністерстві оборони кілька років до широкомасштабного вторгнення. Її користувачі – ТЦК та Державна прикордонна служба України. Вона включає низку державних реєстрів, які спрощують роботу з обліку військовозобов’язаних громадян України і допоможуть зробити заклик та мобілізацію більш ефективними.
Для цього Міністерство оборони вже зробило шість важливих інтеграцій в “Оберіг”, зокрема, з Державною податковою службою, з Мін’юстом щодо державного реєстру актів цивільного стану, а також з Державною судовою адміністрацією та з Прикордонною службою. Також зробили обмін інформацією з Державною міграційною службою, де можна перевірити прізвище, ім’я та по батькові людини. Це один із базових державних реєстрів місця проживання громадян.
Наступний у списку – Пенсійний фонд, інформація з якого дозволить бачити, де людина працювала, та яку має професію та досвід. Відповідно до цього у перспективі військовозобов’язаного можна буде ефективніше залучити до армії.
Після літнього підвищення тарифів на електроенергію українців хвилює питання, чи підніматиметься ціна на газ з приходом зими.…
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від…
Генерал-лейтенант ЗС РФ Андрій Гурульов заявив, що Росія може використати тактичну ядерну зброю для удару…
На борту пасажирського літака, який летів з Мілуокі до Далласа (США) стався дивний інцидент. Буйний пасажир авіакомпанії…
Виявилося, що фастфуд, алкоголь та солодощі негативно впливають на вироблення тестостерону та здатні призвести до…
Якщо ваша дитина пропускає школу, це не просто "дрібна витівка". В Україні справа може дійти…