З настанням опалювального сезону багато хто готується до холодів, встановлюючи обігрівачі, печі та газові прилади.
Однак дуже важливо дотримуватися правил безпеки, щоб не допустити нещасних випадків. Минулого року було зареєстровано близько 1500 пожеж, в основному через недбалість та недотримання правил безпеки.
Якщо ви плануєте використовувати електричні обігрівачі, не розміщуйте їх на дерев’яних поверхнях або поряд із меблями. Переконайтеся, що навколо них є щонайменше півметра вільного простору, і використовуйте лише сертифіковані прилади, щоб мінімізувати ризик займання.
Несертифіковані обігрівачі можуть бути надзвичайно небезпечними, як попереджає Сергій Мельник, заступник начальника відділу пожежної безпеки.
Тим, хто покладається на печі, важливо оглянути димар і перевірити його наявність тріщин перед тим, як розпалювати вогонь. Буржуйки слід використовувати тільки в заміських будинках, а не в квартирах, а під піч слід покласти металеві листи, щоб захистити підлогу від перегріву.
Газові пальники повинні бути сертифіковані, а якщо ви використовуєте генератор, його завжди слід тримати зовні, щоб уникнути накопичення шкідливого газу в приміщенні.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…