Економічне бронювання в Україні може стосуватися і фізичних осіб-підприємців, оскільки це просто одна з форм організації бізнесу.
Немає жодних підстав дискримінувати ФОПи, в Україні всі форми власності рівні перед законом, розповів офіцер Збройних сил України, фінансовий експерт Євген Невмержицький під час ефіру на “Українському Радіо”:
“Тому, звичайно, що і вони (ФОПи, – Ред.) мають мати бронювання”.
За словами експерта, у фізособи-підприємця може бути 10 осіб персоналу і, наприклад, якесь IT-підприємство здатне виконувати завдання, пов’язані зі штучним інтелектом, і їхня праця здатна робити суттєвий внесок в обороноздатність нашої країни. “Тому немає жодних підстав обмежувати ФОПи”, – вважає експерт-воїн.
На його думку, немає жодного раціонального обґрунтування бронювання половини працівників якогось підприємства. “Чому? Тому що підприємство – це окремий комплекс, воно теж має на увазі певну команду. І як – половину команди бронюємо, а іншу ні? Це неправильно. Тут треба виходити завжди з погляду економічної ефективності, неважливо – ФОП це чи ні”, – додав аналітик.
Сейсмологи зафіксували два землетруси за день у Румунії. Вони сталися у неділю, 24 листопада. Про…
В Одесі люди застрягли на атракціоні.у парку Шевченка. Система перестала працювати через відключення світла. Про це…
З віком людина помічає, що її тіло перестає працювати так добре, як раніше. Після 50…
Колишнього мера Харкова Михайла Добкіна помітили під час служби у церкві. Ще у квітні 22…
Ворог продовжує атакувати об’єкти критичної інфраструктури. В Україні повернули стабілізаційні відключення електроенергії. Однак екстрені відключення…
За словами прессекретаря, Захід та Україна нібито займаються "ескалацією" конфлікту з Росією. Прессекретар Володимира Путіна…